hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Dobrý a špatný zároveň

26. března 2009 v 19:19 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Zdarec Peace *5609*
- No dneskaa jakoo. Vůbec nwm, co si o dnešku myslet. Jednu chvíli to bylo všechno dobrý, pak jsem měla naládu navztekanou a pak to zase bylo normální Překvapený *5564*.
♫ - Úplně mě naštvala spolužačka jedna. Já s ní sem dycky za jedno, ale neska to s ní byl děs. Udělá zřejmě všechno proto, jen aby se zalíbila "třídním hvězdičkám" i na úkor ostatních. Prostě z minuty jí sou všichni ukradený, jen aby byla na jednu vyučovací hodinu v jejich očích lepší než my ostatní. A pak se mi diví, že sem naštvaná/ udivená atd. Tohle přece dělaj malý děti. Ale tak když má potřebu bejt s někym lepším, než sem třeba já, fajn Směji se *5503*.
♫ - Shit, ulomil se mi ve škole nehet, tak sem tam chodila bez palce Kříž *5452*. Nikdo si toho sice nevšim, ale já z toho měla teda pořádnou depku Chechtací *5415*.
♫ - Měla sem jít se svym klukem ven neska, ale zároveň tu otvírali new OC, tak sem měla dilema, kam jít. Ale jelikož mě Míša tak strašně přemlouvala, rozhodla jsem se jít do toho OC. Když sem zastavovala Michala na chodbě, abych mu to vysvětlila, tvářil se fakt nadšeně nooob. To né já, to Míša. Teď nebude mluvit ani s jednou z nás určitě Smích *5309*.
♫ - Není nad takový to ostýchavý kamarádství. Je to strašně hezkýý Srdíčko *5343*.
♫ - Zdál se mi sen. Bože...jak ten mě vyved z míry. To je prostě když se Vám něco zdá, ale vy víte, že se to na 100 procent nestane. Tak tohle se mi zdálo. Jako bylo to hezký a klidně bych to dala i ve skutečnosti (zřejmě by mě za to ale pár lidi asi uškrtilo), ale vim, že to neni možný.. Achjo *5347*
♫ - Chmmmmmm.. Zejtra píšem čtvrletku z matiky a z chemie, shit já to vůůůbec neumíím. Zřejmě půjdu jen na matiku, kterou stejnak asi opíšu a na chemii odejdu, páč dostat za pět nehodlám. Záškoláctví se ale nevyplácí, takže nikdo nenásledujte mého nemravného příkladu Vykřičník! *5310*Já ne! *5231*.
Pa Mufin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mishulka mishulka | 26. března 2009 v 20:38 | Reagovat

no jasný, za všechno můžu já .. =D hej twl já chcípala ... =D

jako a tu matiku sem se dokonce i učila ale stejně si vyměníme zadání jo? =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama