hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Duben 2009

U Tomíka

30. dubna 2009 v 20:15 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Peace *5609* Cůs. Dlouho sem tu nebyla a nic nepřidávala, tj fakt, ale počítač byl izolovanej a pak se tam muselo ještě něco nastavovat.
► Nemám moc času, za chvíli du slavit k Tomíkovi čarodky, tak sem strašně zvědavá. A děsně se těšim, ale zároveň nervozita tu je taky, jelikož Tomáš je... nesmim říct kdo Směju se *5628*.
► Co se dělo v posledních dnech? Já nwm, prostě je všechno v pohodě, já si užívám života a vůbec nic mi nechybí.
► V sobotů jdu na Freestyle motocross s Adélkou a s Ním, a to budeeeeeee něco Srdíčka *5603*.
► Jo, vlastně je jedna věc co mě štve. ale náladu si tím kazit nenechám. Kopírky. Nesnášim. Ubozí to lidé Neznámá *5233*.
► Byl první Máj lásky čas atd, atd. To bude krása
► Áj, vidim Tomčovo auto musim jít pá a užívejte a nekopírujte a líbejte se a mějte se rádi a hlavně si užite čarodky Láv všechyn ♥

Mufin

Se musí zažít ♥

24. dubna 2009 v 15:47 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Mufin is...... iDot in Love. Jo to neni žádná novinka. A tak co že se teda děje? Nekopíruj. Nečti vůbec tenhle článek, žij si svůj život. Je moc nudnej? To nemáš nic jinýho na práci, než se zaobírat tim mým? Vůůůbec. Vim, že to čteš. A vim, že sem chodíš pravidelně. Přestaň s tím Totálně vysmátý *1*.
Dnešek byl úplně skvělej den. Ve třídě maximální pohoda. Skoro všechny holky byly na florbale, já ale ne a zůstala sem spolu s dalšíma 4ma holkama ve třídě jen s klukama. Fakt nic proti žádný holce co byla na florbale, ani náhodou. Ale mohlo by to takhle bejt častějc. Kluci sou absolutně v pohodě a připadala sem si s nima o dost líp, než někdy s holkama. Njn, ta náročnost Koukám na tebe *18*.
Asi před 3ma dněma sem si narazila ruku a žílu, bolí to jak cip a neska mi do ní jeden chlap v buse bouchnul, no já myslela, že ho přetáhnu, jak to bolelo. Ani na kytaru s tím nemůžu jít, jelikož nedomáčknu daný políčko a strašně mě to štve. Do háje s tim Kecám jako o život *30*.
Sousedi si koupili trampolínu, tak sem tam teď skoro furt. Přemluvila sem Honzína, aby šel párkrát se mnou, abych tam nebyla za takovou trapku, ale nwm, jestli je to horší s nim, nebo bez něj. Na trampošce mi dělá furt samý naschvály, podkopává nohy, strká do mě (na bolavou ruku dává bacha, to je fakt), ale na to že je skoro o dva roky starší se chová jak malej brácha Anoanoano, to je ono *47*.
Jahůůů, mám nová bedny k noťáskovi. Takový hustě vymakaný a tvarově hrozně takový umělecký. Stříbrno - černý. A suprově hrajou. Apple vede. Táta prej, že když mi koupil tak drahý bedny, že doufá, že se zlepšim v bižuli. Nooo, pokusim se, za ty bedny to klidně udělám Drbání zad :-) *64*.
Ségra byla na školkovým výletě na Hrubým Rohozci. Wáu to bylo zážitků, rozpovídala se asi na půl hodiny a to je u ní úplnej rekord. Tyjo, bych jela taky na nějakej školkovej výlet Bude to super *88*.
Héj konečně vííkend. Nemohla sem se ho dočkat fakt. Plány plány? Zejtřek bude nej. Du ven...a pak možná i dovnitř. A v neděli se chystáme s Honzou někam vyrazit.Mrkám *148*

Mějte se
Mufin..iDiot in Love

Nedá se popsat ♥

23. dubna 2009 v 19:03 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Další story z mýho života, ať má někdo co číst Cože? *5017*.
- Byla sem na skejtu. Ha, už na tom jakž takž jedu a de mi i zatáčet. Bohužel, když najedu na ňákej kamínek, nebo na nerovnost cesty neustojim to Škaredý pohled *149*.
- Za chvíli by měli dovíst pizzu. Mamce se nechtělo nám dělat večeři, prej ať si něco uděláme sami, jenže tady nic nebylo, tak sem si chtěla objednat pizzu. Táta řek, ať teda řeknu rovnou tři. Vyjednávala sem to s tim klukem po telefonu snad 15 minut. Chtěla sem totiž pizzu s ananasem a bez cibule, jenže s ananasem maj jenom Hawai. A tu já nechtěla, páč je taková moc chudá. Tak jako, jestli si můžu namíchat vlastní kombinaci. Prej jo, tak sem dumala nad tim, co do tý pizzy chci a nakonec tomu klukovi řekla: No ale hlavně ať je tam toho ananasu co nejvíc. Pizza *258*Pizza *258*
- Byla sem s NíM na hokeji a byl to super hokej. Potkali sme tam navíc jeho kámoše a pak i moje kámoše, udělali velkou grupu a chodili po Aréně. Chtěla sem jít s nima pak ještě ven, ale musela sem dom.
- Poslední dobou sem se strašně zhoršila v psaní na klávesce. Vůbec mi to nejde, skoro v každým slově mám chybu. Děs. Nechci zase dělat ATF, z toho mě minule málem jeblo Decentní výtlem *2783*.
- Už víte co budete dělat na čarodky? Já ani moc ne. Pozval mě Tomík, ale prej se většina lidí nebude znát, že je to i taková seznamovací akce. Nwm, jestli půjdu, chtěli sme jít s Domínkou někam trošku jinam Plazím jazyk *1500*. Ale pokud půjdu, musím přemluvit Honzína, aby šel se mnou někdo, kdo mě bude chránit icq LOL *1843*.
- Už sme zase za dobře s Aďulooou. Pokecali sme, zdrbli kde koho. Je to fajn holka, ale není to jak dřív, to cejtíme obě. Ale jako kámoška je to týpka. A jak jí to s Machoušem sluší žééé? Aďuno, ať to dlouho vydrží ;) ♥.
- Víkend. Už aby byl. Mám svoje plány a nehorázně se zas těšim Raduji se, hurá *324*.
- Nálada v poslední době? Pořád stejně nádherná a bezstarostná. Depky? Neznám. Smutnost? Odpojena. Smích? Nej kámoš Love you... *2656*

Pa Mufin

Zoo York Víra

23. dubna 2009 v 17:21 | Mufin |  ► Fashion
Zoo York Zamilovaný *4602*. Toť má víra. Nej značka jakou kdy kdo vymyslel.Tyhle boty moc pěkný ♥.


ZY
Mufin

UDG - Mary Ann

22. dubna 2009 v 21:55 | Mufin |  ► Music
Dřív ten song za 1) neznala, a za 2) když sem se o něm dověděla, vůbec sem tomu nemohla přijít na chuť. Chce se do toho jen zaposlouchat. A navíc k týhle písničce patří i vzpomínky. Bohužel už nikdy jak dřív. Krásná a dokonalá.


Úplně to před sebou vidím.
Mufin

Hugo Toxxx - Číslo jedna

22. dubna 2009 v 21:33 | Mufin |  ► Music
Tohle je hoodně namachrovaná písnička a proto se mi tak líbí. Klidně bych se tim dokázala umět řídít :P . "tvoje píčování mě nebolí"


Pa Mufin

Dvě mé fotky

22. dubna 2009 v 21:15 | Mufin |  ► Já a moje wehementní
A tak coby ne :D
Dokonalost přichází :D

(c) Mufin *lol* :D

Motocross and Motorbikes

22. dubna 2009 v 20:49 | Mufin |  ► Obrázky na téma
Motorka Enduro *4926*Subject: Motocross a motorky
Motorka Enduro *4926*Number: 12
Motorka Enduro *4926*My opinion: Vzpomínám, když mě poprvé Jarda svezl na motorce. Sám to skoro neuměl řídit. Na to se nedá zapomenout. Škoda, že už to mezi náma neni takový, aby mě svezl ještě jednou.
Motorka Enduro *4926*Zdroj: devianart.com, google.com


Toť má víra :D

22. dubna 2009 v 18:02 | Mufin |  ► Fashion
Zamilovaný *4602* Toto je má víra, toto uznávám. Založit město Zoo York toť můj sen. Berte mě vážně. Tahle taška je totiž úžasná a nic jinýho než klanět se před ní nelze Lol *886*. Bohužel sem teď strašně na mizině a strašně mě to štve, ptž tu taštičku chci!! Modrá nebo červená? To už je jedno, ale asi červená Mrkám *148*.
Tetování

21. dubna 2009 v 19:13 | Mufin |  ► (c) by me
Black love *4054* Byl takovej rkeslící den, že si všichni kreslili po rukou. Já namalovala Lení tygří oči, ale celkem se za ně stydim. Za to Leninka mi nakreslila krásný růže na paři, takže tu máte foto, je to úúžasný. Děkují.

Picture on my hand ↓↓↓No není to nádherný? Je. Záviďte všichni, páč tohle jen tak nemááá. Leninka Malířka.
Mufin

Moje dveře ;)

21. dubna 2009 v 17:41 | Mufin |  ► (c) by me
Jsem šťastný *437* Sem dneska ukořistila plakát na Freestyle Motocross co se tu bude konat, tak tu máte foto. Zy už je tam dýl.
Všem se chlubím, že na ty motorky du Totální výtlem *1640*Crazy Love *5270*.
Cůs Mufin

Trička Mix

18. dubna 2009 v 15:10 | Mufin |  ► Fashion
Trčika různýho stylu a různejch značek

Všechno v cajku ♥

17. dubna 2009 v 18:56 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Ahoj *855* Hoj. Má nálada v poslední době? Nikdy se neocitla na bodu mrazu. Proč? Protože mám vše co sem si kdy mohla přát a všechno mi vychází.
♫ - Hahá už máme odlaždičkovanej bazén a neska sem ho vysávala, zas mě z toho bolej záda bože můj Totální výtlem *162*.
♫ - Trenér na volejbal. Neska co předváděl. To je fakt hroznej vůl. Prostě holky se o něčem dohadovali a pak jedný řekly, že je kráva a když je Krpy slyšel, přidal se a normálně přede všema řekl, že ta holka kráva je a že poslat do prdele ji měly už dávno. No chápete to? Udivený *394*
♫ - Já máám nový bréjličky. Od něj. A docela se trefil, sou úžasné Kačenka in love *5179*.
♫ - Máte best frienda? Já jooo. Best frienda i best friendku Svalovec *1550*. A miluju je nejvííce.
♫ - Vidim z okna Honzu jak se k nám žene, omg musim taj uklidit, tak se mějte Pokakaná láska *4107*.

Jahů vidíte ty brejličký? Love them ♥
Mufin

Sara Bareilles - Love Song

17. dubna 2009 v 15:18 | Mufin |  ► Music
Oficiální video sem nemohla vložit, jelikož vkládání bylo na požádání zamítnuto...tak aspoň lyrics :)

Mufin

Mikinky

16. dubna 2009 v 20:49 | Mufin |  ► Fashion
Hezký mikči Srdíčko *1448*
Vyplazuji jazyk na tebe! *5600*
Mufin

Šortky

16. dubna 2009 v 20:00 | Mufin |  ► Fashion
Je jaro/léto, tak proč se nepodívat, co tu máme v nabídce Vypláznutý jazyk *1830*
Lízátko *155*
Mufin

Moje Botky

16. dubna 2009 v 19:07 | Mufin |  ► (c) by me
Zasejc sem jednou neměla co dělat, tak sem vzala do ruky foťák, cvak-cvak, dále následoval PF a nakonec to došlo až sem Bota *5583*.

a hned na začátek ta nejmíň povedená fotka :P

Joo, moje baleríny. Nosim je spíš na koncerty s kytarou Kytara *292*

Like this ♥

Tak tyhle boty :D ty už něco zažily :D ale pořád je nosím ♥


Špinavé. A co ☺

Nejlepší na létooo ♥

Tyhle baleríny ♥ nejúžasnější co sem kdy měla!

Nejvíc tahle milujůůů, ale už tři dny sem je nemyla :( Ano stydím se :D
To je všeckoo
Cůs Mufin

Dokonalej kufr

15. dubna 2009 v 15:30 | Mufin |  ► Fashion
Zamilovaný *1682*Úplně úžasnej kufr tohle. Teda hlavně vzhledově, nezkoumala sem, jestli má vevnitř nějaký vychytaný kapsičky nebo tak, ale vzhledově je prostě vítěz. Zamilovaný *1682*
Mufin

Pásky

15. dubna 2009 v 15:27 | Mufin |  ► Fashion

Slečna *4600* Pár pásků. Našla sem je i bez tý velký spony, ale přece jen s ní je to hezčí Vyplazující jazyk *2*

Ten třetí je bezpochyby nejkrásnější Plazím jazyk *1500*
Mufin

Fate Magazine - Každou vteřinou

15. dubna 2009 v 15:13 | Music |  ► Music
Poslouchám hudbu *252* celej mi zněla v hlavě..proč asi Poslouchám hudbu *252* V celém článku slova..


Domíny Live ♥

13. dubna 2009 v 17:10 | Mufin |  ► (c) by me
Když sem byla na víkend u Domínky, chytla mě fotící nálada a začla sem fotit různý kraviny. Domča to pak chtěla smazat, ale já že ne, že z toho udělam mistrovský dílo. Tak se kochejte Hroznej smích *3*.

ipodek, peřina, voda, kapeníčky, obrázek, lampička a sodovkaa


Domča se strašně nechtěla fotit :D


For Jů Domí :D ♥

Love Mufin

Jen jí nalejte, už neni malá :D

13. dubna 2009 v 16:37 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Pomlázka *5618* Velikonoce. Tenhle den sem si úplně maximálně užila a to to ještě nekončí Pomlázka *5618*.
♫ - Po roce sem zase viděla svoje zapomenutý kámoše, takže sme pokecali, tlemili se a tak. Mladej Lejsa mě tak strašně vyšlehal pomlázkou, že sem myslela, že ho uškrtim Johoho *3889*.
♫ - Byli sme i u tety v Paceřicích, kde sme potkali Vojtu a spol., takže sem se přidala k nim. Kluci měli skoro celou vesnici už obešlou, ale zastavili sme se ještě asi u třech rodin a všichni se divili, proč chodim koledovat s klukama já, když sem holka. Prostě chodim no. Berou mě hrozně v pohodě i když sem o 4 roky mladší a je s nima hrozná prdel Jojo *2484*.
♫ - Chudák Finch. Byl tam z nás nejmladší, 14 mu je. Od rána chodil s klukama koledovat a jim je mezi 17-19 a měli v sobě za tu dobu už snad 20 panáků. Finch to neunesl. Když sem se k nim přidala já, byl už fakt mimo. Namáčel si hlavu do kašny a pak sebou fláknul do potoka. Snad to chudák přežije Jo! *1042*.
♫ - Pak sme eště dlouho chodili s klukama po vesnici. Přidali se i nějaký holky, takže nás šlo snad deset po vesnici, furt sme se něčemu smáli a vůbec mi nepřišlo, že ty lidi neznam. To je na tomhle to super. Když dete ve městě někam, každej na Vás kouká, jako co je. Tady ne. Jasně, sou to lidi z města, ale tim, že se takhle sejdou na vesnici, je úplně změní. Naproto v pohodě mezi sebe vzali mě z Finchem a prostě cájk Pusu, srdíčko *343*.
♫ - Huu. Mámu furt prozvání ňáký číslo. To je záhada Kačenka & srdíčko *5577*.

Finch :D
On spal uplně uplně uplně všude
Se na něj vylila studna
Pa Mufin

Mám vše co sem kdy chtěla ♥

12. dubna 2009 v 21:34 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Ahoj *3691* tak jak se všichni máte zasejc? Já vážně cajk (jak už titulek napovídá). Jsem šťastná, nic mi nechybí.
♫ - Byl u nás Jirka, aby odlaždičkoval bazén, jenže zjistil, že nám to jde o 7 cm šejdrem. Táta to ale nechtěl za žádnou cenu kopat znovu a vrážet do toho další prachy, takže máme zem okolo bazénu mainko šikmou no Hahaha *3826*.
♫ - Já nesnášim kopírky, vážně ne. Co to vůbec je tohle za lidi? Vzpamatujte se už, když budete pořád od odstatních něco přebírat, budete akorát všem k smíchu. Někdo jde, něco udělá. Ten druhej ho nejdřív pomlouvá, jako jak je to strašně trapný, ale po tejdnu to začně dělat taky. Omg. Nebudu to taj víc rozvádět. Asi to ale ani nejdee Stupid *378*.
♫ - Prožila sem úžasnej víkend s Domínou. Zašli sme si do města pro zmrzku a pak hurá na kolečkáče. Já na tom stála po prvý, ale naštěstí tam byla ještě Verča, která to taky neuměla. Jak by ne, obě sme se samozřejmě vysekaly. A obě bílý kalhoty, takže sme domů šli se skoro černou prdelí zašpiněnou od štěrku. Další tři hodiny sme strávli chozením s Aldíkem. Proč asi. Áách to bylo tak dokonalý, že to ani nemůžu říct, abyste nezáviděli Chechtajcí *447*.
♫ - Už zase nemluvím s Honzou. Jj zázrak, teď sme se docela bavili. Proč to naštvání? Šmíroval mě na balkoně! Hlavou proti zdi *257*Hroznej smích *3*. Njn puberťáci sme oba.
♫ - Konečně žádná depka z třídních schůzek. Zaonačila sem to tak, že to naši naproto v pohodě přežijou.
♫ - Mám se fajn. Hodně fajn. Bohužel mi to někdo nepřeje. Nevím proč, jestli ste tak zakomplexovaní, že Vám vadí cizí štěstí, nebo jestli mě jednoduše nemáte rádi, netušim. Ale ve mě chyba neni. Ono se hodně snadno dá podrazit. Proč já bych se tim měla zabejvat? Vaše/ tvoje věc. Mrdam na Vás Anoanoano, to je ono *47*.
Love Mufin

Cosmetics

12. dubna 2009 v 19:08 | Mufin |  ► Obrázky na téma
Malovátka, šminky *5616*Subject: Cosmetics
Malovátka, šminky *5616*Number: 29
Malovátka, šminky *5616*My opinion: No joo, která holka by neměla ráda kosmetiku :)
Malovátka, šminky *5616*Zdroj: http://deviantart.com

Mufíno ans Domíno

12. dubna 2009 v 18:11 | Mufin |  ► Já a moje wehementní
Strávila sem úžasnej víkend. S Domcůsou. Ani nevíte, jak my si to užily a kolik se toho stalo Srdíčko *5478*.
to koukáte jaký mam krásný tričko coo? icq LOL *1843*
sem se musela upravit Šťastná slečna *5210*
Mufin

Dráha smrti

11. dubna 2009 v 10:42 | Mufin |  ► Pro zábavu
Thrill Dragster - Usa, Ohio

Postavena: 5.4. 2003
Výška: 128 m
Délka: 854 m
Max. rychlost: 193 km/h
Z 0 na 193 : za 4s
Celková cena: 25 mil. dolarů

Zajímavosti ze světa

11. dubna 2009 v 10:20 | Mufin |  ► Pro zábavu
► Kdybyste nepřetržitě křičeli 8 let, 7 měsíců a 6 dní, vyprodukovali byste tolik zvukové energie, která by stačila na ohřátí jednoho šálku kávy.

► Orgasmus vepřů trvá 30 minut.

► Nejsilnějším svalem na lidském těle je jazyk.

► Šváb dokáže žít až 9 dní bez hlavy, teprve potom umře.

► Věda, zabívající se hloupostí, se nezývá morologie.

► Když budete hlavou mlátit o zeď, tak za jednu hodinu spálíte 150 karolií.

► Nejdelší penis na světe dosahoval délky 45 cm a patřil pornoherci Long Dong Silverovi. Prý ale během erekce upadal často do mdlob, protože jeho mozek nedostával dost kyslíku.

► Havajská abeceda obsahuje jen 12 písmen.

► Praváci žijí v průměru o 9 let více než leváci.

► Samaček kudlanky nábožné si nemůže užívat sexuálních hrátek s hlavou, jelikož samička začíná sex tím, že mu hlavu uřízne.

► Motýli ochutnávají nohama.

► Sumec má více než 27 000 chuťových pohárků.

► Pštrosí oko je větší než jeho mozek.

► Při rychlosti 130 km/h by teoreticky mohli závodníci F1 díky přisátí k podlaze jezdit i hlavou vzhůru po stropě.

► Blecha dokáže skočit do dálky rovnající se třistapadesáti násobku její velikosti. To je asi tak, jako kdyby člověk přeskočil celé fotbalové hřiště.

► Lidé a delfíni jsou jediní živočichové na světe, co mají sex pro potěšení.

► Lidské tělo obsahuje takové množství železa, že by se z něj mohla postavit tyč, která by unesla celé toto tělo.
Docela zajímavý věcy.
Ciao Mufin

NEJdelší nehty

10. dubna 2009 v 19:46 | Mufin |  ► Pro zábavu

Ženy se rády starají o své nehty. Někdy se z toho ale může stát posedlost. Svědčí o tom ruce Lee Redmondové z amerického Salt Lake City, které "zdobí" 80 cm drápky.


Lee Redmondová se v roce 1979 rozhodla, že si přestane stříhat nehty, protože na to jednoduše nemá čas. Díky tomu se stala majitelkou nejdelších nehtů na světě. Celkově měří 6,29 metrů, nejdelší na palci levé ruky úctyhodných 80 centimetrů.
Obřích rozměrů se jí podařilo dosáhnout neustálou konzumací potravin bohatých na bílkoviny. Svou roli sehrál i olivový olej, do kterého nehty namáčela. Dnes už se do žádné nádoby nevejdou.

Žena tvrdí, že jí nehty téměř vůbec nebrání v běžném životě. Sama se stará o domácnost a pečuje o manžela, který trpí Alzheimerovou nemocí.
Přesto energické Američance drápy až na zem určité potíže přinášejí. Pomineme-li fakt, že se jí lidé na ulici často leknou a malé děti se dají strachy do pláče, má paní Redmondová problémy otevírat dveře, navléci se do kabátu nebo řídit auto.
Haluz most

10. dubna 2009 v 17:43 | Mufin |  ► Pro zábavu
Co? *174* Našla sem zajímavej obrázek. Až mi de z toho hlava kolem Zubatý úsměv *135*.

Cůs Mufin

NEJdelší vlasy

10. dubna 2009 v 17:14 | Mufin |  ► Pro zábavu

Žena na obrázku se menuje Diane Wittová. Je zapsaná v Giunessově knize rekordů, jako dáma s nejdelšími vlasy na světě. V roce 1995 je měla 259 cm dlouhé a podle jejího manžela stále rostly. Vlasy se většinou zastaví u délky 90 cm a pak šmitec. Její vlasy ale ne. Nebyly asi tak 15 let vůbec zastřiženy.

Jako docela dobrá je, hlavně by mě zajmalo, pokud chodí do práce, jak to ráno stíhá učesat a hodit do nějakýho ohonu, nebo tak Překvapený *5564*. Nebo třeba to, jak dlouho jí zabere si vlasy vysušit obyčejným fénem. Prodávaj někde spešl fény a difuzéry na dlouhý vlasy? Umm, toť otázka Pááárty *163*.
Pa Mufin

Zajímavá smrt

10. dubna 2009 v 16:51 | Mufin |  ► Pro zábavu
1. Horolezci Geraldu Hommelovi, účastníkovi šesti expedic na Mount Everest, přestala v kuchyni svítit žárovka. Ze spíže vzal schůdky, postavil je pod lustr, vylezl na ně a žárovku začal vyšroubovávat. V tu chvíli se mu ale smekla noha a ostřílený osmitisícovkový borec spadl ze štaflí. Zemřel v nemocnici na těžká poranění hlavy.

2. Příliš rázné zavření dveří od záchodu přivodilo v Rusku leteckou katastrofu, při níž zahynulo 50 lidí. K havárii došlo 18. března 1997 při charterovém letu z jihoruského Stavropolu do města Trabzon na severovýchodě Turecka. Rázné zavření dveří od toalety vyvolalo řetězovou reakci otřesů v záchodovém odpadu v zádi starého letadla Antonov-24. V důsledku otřesů se potom letoun ve výšce 6 000 metrů nad severním Kavkazem rozlomil a zřítil k zemi. Nehodu nikdo nepřežil.

3. V září 1993. poblíž Bombaje, udeřil blesk do vlaku plného žen. Ty se lekly a ve zmatku padesát z nich vyskákalo za jízdy na koleje, kde je přejel protijedoucí vlak.
4. Osmadvacetiletá řidička letos v létě nezvládla řízení nedaleko Dolního Bouzova na Mladoboleslavsku. Ve vysoké rychlosti nevybrala zatáčku, a vjela do pole. Tam přejela muže, který na poli vyspával opici. Mnohačetným zraněním na místě podlehl.

5. Sedmačtyřicetiletý Ken Charles Barger ze Severní Karolíny se v polospánku omylem zastřelil. Když mu v noci začal zvonit mobil, zašátral rukou pod postelí, nahmátl svůj revolver, dal si ho k uchu a stiskl spoušť.
6. Farmář James Burns zemřel v březnu 1995 pod svým nákladním autem, když se pokoušel najít závadu na podvozku. Z kabiny řidiče nemohl na nic přijít, a tak se pod auto pověsil a poprosil kamaráda, aby se s ním projel. Přivázal se ke špatné tyči, a tak když jeho kamarád po několika stech metrech zastavil, našel Jamese namotaného na kardanové hřídeli.

7. Zahradník, který 15. června 2002 na své zahrádce ve střední Anglii zmlazoval švestku, byl líný slézat ze žebříku a uřezané větve nosit na ohniště. Rozdělal proto oheň rovnou pod stromem a suché větve házel ze stromu rovnou do ohně. Za malou chvíli chytil celý strom a inovátor uhořel ve větvích.
8. 18. dubna 1998 zemřel v Bonnu polykač mečů, když si do krku zasunul vystřelovací deštník a nešťastnou náhodou stisknul knoflík na jeho otevření.

9. Brutální dieta a zavřené okno stály v roce 1993 život jednoho vegetariána, který si k večeři udělal fazole se zelím. Kombinace, která má za následek vznik jedovatého metanu v lidských střevech, udělala své. Muž zemřel ve spánku na otravu svými vlastními větry. Při otevírání bytu se přiotrávili ještě tři záchranáři. Jeden z nich musel být převezen do nemocnice.

10. Maso zabíjí přísné vegetariány. Victor Villeti se rozhodl dožít se co nejvyššího věku. Proto začal žít co nejzdravěji. Začal cvičit a ze svého jídelníčku maso úplně vyškrtl. Při jednom z pravidelných zdravotních běhů ho zabilo čtyřkilogramové zmrzlé jehněčí stehno, když na něj spadlo z okna kuchyně ve třetím patře.
Mufin

Kunda EastSide Styl a mam se fajn

9. dubna 2009 v 21:08 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Nazdar lidi Green peace *3914* Zase tu máte další z mých nekonečně nesmyslných článků, které Vám jsou naprosto k ničemu Co nadělám *71*.
♫ - Mám strašnou rýmu. Pořád mi teče z nosu a nejde to zastavit a pořád kejchám a mám z toho oteklý oči. Jen za dnešek sem spotřebovala 89 papírovejch kapesníčků. Ne nedělam si prdel, když sem ráno přišla k trafice a žádala o sedmero balení kapesníčků, málo na mě prodavačka čuměla blbě Nemocný *418*. Ufff, hrůza to je furt smrkat, pálí mě celej nos LOL *4720*.
♫ - S kámoškou sme teď dva dny po sobě byly večer venku, včéra na skejtu, no to bylo taky vtipný. Já na tom stála poprvý, takže sem se samozřejmě dvakrát rozsekala, odřela si ruku a ušpinila kalhoty. Ale je to dobrý na tom jezdit, moc se mi to líbí Ano *3931*Srdíčko *609*. My sme prostě Kunda EastSideeee Styl - No fake Yes *359*. Nepochopíííš Já už to nikdy neudělám! *467*.
♫ - Víte co je nej značka snowboardů? No přece PGN snowboards Ano, souhlas *3672*.
♫ - Luxovala sem bazén. Áu, bolej mě z toho záda strašně. Nejdřív na dně byla špína, ale pak sem naběhla já s tou obrovsky dlouho tyčí (nešla mi povolit, abych ji snížila a táta mi odmítnul pomoct), která byla tak o čtyři hlavy vyšší než já a na konci bylo to vysávátko. Bang a špína tam nebyla. Nejvíc se asi bavil Honza, ptž mě celou dobu sledoval z balkonu a pak se mi smál Nic nebude *70*.
♫ - Viděli ste film Yes Man? No jesi ne na to se určitě musíte podívat, já se u toho neska strašně chlámala Hahaha *3355*.
♫ - Bolej mě nohy. Nachodila sem neska asi čtyři hodiny venku. A tři z toho uplně zbytečně OMG *3446*.
♫ - Stahuju tady nějaký album a stahuje se to už dvě hodiny a ještě to neni ani v půlce, to snad neni možný Já už to nikdy neudělám! *467*.
Páčko Mufin

Jsem tvé stáří :D

8. dubna 2009 v 18:22 | Mufin |  ► Pro zábavu
1. Budeš mít moře času, ale žádný nápad, co s ním.
2. Posadíš-li se někde v parku na lavičku, aby ses kochal krásou přírody, usneš
3. Budou se ti čím dál víc líbit mladší holky, ale budou tě uhánět staré báby.
4. Když si budeš chtít pořídit něco na sebe, budeš poslouchat řeči, že už to neunosíš a do rakve se ten ohoz nehodí.
5. Pánbůh ti vezme síly, ale choutky ti ponechá.
6. Budou ti říkat pamětník právě v době, kdy začneš ztrácet paměť.
7. Budeš mít víc času na čtení, ale na konci stránky nebudeš vědět o co v ní šlo.
8. Budou ti říkat jak krásně vypadáš, jakoby nevěděli, že máš doma zrcadlo.
9. Všechny boty tě budou tlačit nebo se ti budou zouvat.
10. Lžíci na obouvání budeš potřebovat metr dlouhou.
11. Čím budeš mít méně zubů, tím budeš kousavější.
12. Ať ti uvaří k jídlu cokoliv, dostaneš pálení žáhy, zácpu nebo sračku.
13. Vlasů budeš mít dostatek, ale na menší hlavu.
14. Do vany polezeš po hlavě, protože neohneš hnáty.
15. Budeš mít moře zkušeností, ale žádné posluchače.
16. Když si budeš chtít v trafice koupit denní tisk a upadne ti peněženka, budeš dělat, že si oprašuješ koleno, pak lýtko, a pak ti rupne v zádech, čímž tvé ohýbání skončí a peněženku vzteky kopneš do kanálu.
17. Budeš čůrat tak často a tak dlouho, že se skoro nebudeš mít čas napít.

Mufin

Mořská voda

8. dubna 2009 v 18:11 | Mufin |  ► Pro zábavu
Samec velryby pri ejakulaci vypustí přes 1,5 metru krychlového
spermatu, ale jen asi 10% se dostane do samičky. Takže 1350 litrů se
pokaždé rozplyne ve vode. Už víte, proč je moře slané?

Hezkou dovolenou! :)

A NEPIJTE MOŘSKOU VODU
Mufin

Příběh ze zlatých stránek

7. dubna 2009 v 19:00 | Mufin |  ► Pro zábavu
No joo :P Přecechtěl :D
Mufin