hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Jen jí nalejte, už neni malá :D

13. dubna 2009 v 16:37 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Pomlázka *5618* Velikonoce. Tenhle den sem si úplně maximálně užila a to to ještě nekončí Pomlázka *5618*.
♫ - Po roce sem zase viděla svoje zapomenutý kámoše, takže sme pokecali, tlemili se a tak. Mladej Lejsa mě tak strašně vyšlehal pomlázkou, že sem myslela, že ho uškrtim Johoho *3889*.
♫ - Byli sme i u tety v Paceřicích, kde sme potkali Vojtu a spol., takže sem se přidala k nim. Kluci měli skoro celou vesnici už obešlou, ale zastavili sme se ještě asi u třech rodin a všichni se divili, proč chodim koledovat s klukama já, když sem holka. Prostě chodim no. Berou mě hrozně v pohodě i když sem o 4 roky mladší a je s nima hrozná prdel Jojo *2484*.
♫ - Chudák Finch. Byl tam z nás nejmladší, 14 mu je. Od rána chodil s klukama koledovat a jim je mezi 17-19 a měli v sobě za tu dobu už snad 20 panáků. Finch to neunesl. Když sem se k nim přidala já, byl už fakt mimo. Namáčel si hlavu do kašny a pak sebou fláknul do potoka. Snad to chudák přežije Jo! *1042*.
♫ - Pak sme eště dlouho chodili s klukama po vesnici. Přidali se i nějaký holky, takže nás šlo snad deset po vesnici, furt sme se něčemu smáli a vůbec mi nepřišlo, že ty lidi neznam. To je na tomhle to super. Když dete ve městě někam, každej na Vás kouká, jako co je. Tady ne. Jasně, sou to lidi z města, ale tim, že se takhle sejdou na vesnici, je úplně změní. Naproto v pohodě mezi sebe vzali mě z Finchem a prostě cájk Pusu, srdíčko *343*.
♫ - Huu. Mámu furt prozvání ňáký číslo. To je záhada Kačenka & srdíčko *5577*.

Finch :D
On spal uplně uplně uplně všude
Se na něj vylila studna
Pa Mufin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama