hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Kunda EastSide Styl a mam se fajn

9. dubna 2009 v 21:08 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Nazdar lidi Green peace *3914* Zase tu máte další z mých nekonečně nesmyslných článků, které Vám jsou naprosto k ničemu Co nadělám *71*.
♫ - Mám strašnou rýmu. Pořád mi teče z nosu a nejde to zastavit a pořád kejchám a mám z toho oteklý oči. Jen za dnešek sem spotřebovala 89 papírovejch kapesníčků. Ne nedělam si prdel, když sem ráno přišla k trafice a žádala o sedmero balení kapesníčků, málo na mě prodavačka čuměla blbě Nemocný *418*. Ufff, hrůza to je furt smrkat, pálí mě celej nos LOL *4720*.
♫ - S kámoškou sme teď dva dny po sobě byly večer venku, včéra na skejtu, no to bylo taky vtipný. Já na tom stála poprvý, takže sem se samozřejmě dvakrát rozsekala, odřela si ruku a ušpinila kalhoty. Ale je to dobrý na tom jezdit, moc se mi to líbí Ano *3931*Srdíčko *609*. My sme prostě Kunda EastSideeee Styl - No fake Yes *359*. Nepochopíííš Já už to nikdy neudělám! *467*.
♫ - Víte co je nej značka snowboardů? No přece PGN snowboards Ano, souhlas *3672*.
♫ - Luxovala sem bazén. Áu, bolej mě z toho záda strašně. Nejdřív na dně byla špína, ale pak sem naběhla já s tou obrovsky dlouho tyčí (nešla mi povolit, abych ji snížila a táta mi odmítnul pomoct), která byla tak o čtyři hlavy vyšší než já a na konci bylo to vysávátko. Bang a špína tam nebyla. Nejvíc se asi bavil Honza, ptž mě celou dobu sledoval z balkonu a pak se mi smál Nic nebude *70*.
♫ - Viděli ste film Yes Man? No jesi ne na to se určitě musíte podívat, já se u toho neska strašně chlámala Hahaha *3355*.
♫ - Bolej mě nohy. Nachodila sem neska asi čtyři hodiny venku. A tři z toho uplně zbytečně OMG *3446*.
♫ - Stahuju tady nějaký album a stahuje se to už dvě hodiny a ještě to neni ani v půlce, to snad neni možný Já už to nikdy neudělám! *467*.
Páčko Mufin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama