hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Mám vše co sem kdy chtěla ♥

12. dubna 2009 v 21:34 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Ahoj *3691* tak jak se všichni máte zasejc? Já vážně cajk (jak už titulek napovídá). Jsem šťastná, nic mi nechybí.
♫ - Byl u nás Jirka, aby odlaždičkoval bazén, jenže zjistil, že nám to jde o 7 cm šejdrem. Táta to ale nechtěl za žádnou cenu kopat znovu a vrážet do toho další prachy, takže máme zem okolo bazénu mainko šikmou no Hahaha *3826*.
♫ - Já nesnášim kopírky, vážně ne. Co to vůbec je tohle za lidi? Vzpamatujte se už, když budete pořád od odstatních něco přebírat, budete akorát všem k smíchu. Někdo jde, něco udělá. Ten druhej ho nejdřív pomlouvá, jako jak je to strašně trapný, ale po tejdnu to začně dělat taky. Omg. Nebudu to taj víc rozvádět. Asi to ale ani nejdee Stupid *378*.
♫ - Prožila sem úžasnej víkend s Domínou. Zašli sme si do města pro zmrzku a pak hurá na kolečkáče. Já na tom stála po prvý, ale naštěstí tam byla ještě Verča, která to taky neuměla. Jak by ne, obě sme se samozřejmě vysekaly. A obě bílý kalhoty, takže sme domů šli se skoro černou prdelí zašpiněnou od štěrku. Další tři hodiny sme strávli chozením s Aldíkem. Proč asi. Áách to bylo tak dokonalý, že to ani nemůžu říct, abyste nezáviděli Chechtajcí *447*.
♫ - Už zase nemluvím s Honzou. Jj zázrak, teď sme se docela bavili. Proč to naštvání? Šmíroval mě na balkoně! Hlavou proti zdi *257*Hroznej smích *3*. Njn puberťáci sme oba.
♫ - Konečně žádná depka z třídních schůzek. Zaonačila sem to tak, že to naši naproto v pohodě přežijou.
♫ - Mám se fajn. Hodně fajn. Bohužel mi to někdo nepřeje. Nevím proč, jestli ste tak zakomplexovaní, že Vám vadí cizí štěstí, nebo jestli mě jednoduše nemáte rádi, netušim. Ale ve mě chyba neni. Ono se hodně snadno dá podrazit. Proč já bych se tim měla zabejvat? Vaše/ tvoje věc. Mrdam na Vás Anoanoano, to je ono *47*.
Love Mufin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama