hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Nedá se popsat ♥

23. dubna 2009 v 19:03 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Další story z mýho života, ať má někdo co číst Cože? *5017*.
- Byla sem na skejtu. Ha, už na tom jakž takž jedu a de mi i zatáčet. Bohužel, když najedu na ňákej kamínek, nebo na nerovnost cesty neustojim to Škaredý pohled *149*.
- Za chvíli by měli dovíst pizzu. Mamce se nechtělo nám dělat večeři, prej ať si něco uděláme sami, jenže tady nic nebylo, tak sem si chtěla objednat pizzu. Táta řek, ať teda řeknu rovnou tři. Vyjednávala sem to s tim klukem po telefonu snad 15 minut. Chtěla sem totiž pizzu s ananasem a bez cibule, jenže s ananasem maj jenom Hawai. A tu já nechtěla, páč je taková moc chudá. Tak jako, jestli si můžu namíchat vlastní kombinaci. Prej jo, tak sem dumala nad tim, co do tý pizzy chci a nakonec tomu klukovi řekla: No ale hlavně ať je tam toho ananasu co nejvíc. Pizza *258*Pizza *258*
- Byla sem s NíM na hokeji a byl to super hokej. Potkali sme tam navíc jeho kámoše a pak i moje kámoše, udělali velkou grupu a chodili po Aréně. Chtěla sem jít s nima pak ještě ven, ale musela sem dom.
- Poslední dobou sem se strašně zhoršila v psaní na klávesce. Vůbec mi to nejde, skoro v každým slově mám chybu. Děs. Nechci zase dělat ATF, z toho mě minule málem jeblo Decentní výtlem *2783*.
- Už víte co budete dělat na čarodky? Já ani moc ne. Pozval mě Tomík, ale prej se většina lidí nebude znát, že je to i taková seznamovací akce. Nwm, jestli půjdu, chtěli sme jít s Domínkou někam trošku jinam Plazím jazyk *1500*. Ale pokud půjdu, musím přemluvit Honzína, aby šel se mnou někdo, kdo mě bude chránit icq LOL *1843*.
- Už sme zase za dobře s Aďulooou. Pokecali sme, zdrbli kde koho. Je to fajn holka, ale není to jak dřív, to cejtíme obě. Ale jako kámoška je to týpka. A jak jí to s Machoušem sluší žééé? Aďuno, ať to dlouho vydrží ;) ♥.
- Víkend. Už aby byl. Mám svoje plány a nehorázně se zas těšim Raduji se, hurá *324*.
- Nálada v poslední době? Pořád stejně nádherná a bezstarostná. Depky? Neznám. Smutnost? Odpojena. Smích? Nej kámoš Love you... *2656*

Pa Mufin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je meloun?

Ovoce 38.1% (16)
Zelenina 33.3% (14)
Nevim 28.6% (12)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama