hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Příjemně utahaná ;)

1. dubna 2009 v 21:28 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
♫ - Úúch já sem neska úplně hotová. Včéra mě táta vytáhnul na squash. Ten mi dal tyjo, prej musíš se do toho víc opřít, nebo za tim budeš lítat jak trubka. Celej den mě z toho bolelo rameno. Navíc sme neska s Big Love nachodili snad milion kilometrů, takže sem eště utahanější Bbb *1508*. Vloupali sme se do ňákýho paneláku na střechu a měli sme výhled na celý město.
♫ - Asi to s tim squashem myslel táta vážně, prej že by rád chodil 2x tejdně, jestli bych nechodila s nim ne. Jako klidně, no Svalovec *1550*.
♫ - Zasypanááá. Mamka přinesla neskutečně moc vzorků různejch šamponů, krému a tak, jak se to dává vždycky v těch pytlikach takovejch. Vůbec nwm, kde to vzala, ale jeden krem sem si rozďála a hrozně hezky voní. Škoda, že jen vzorek (jakože je ho málo) Koukám na tebe *1564*.
♫ - Myslela sem si, že už to začíná bejt OK, ale všechno se zase vrací zpět. Prostě to neni ok a nikdy nebude a musim se s tim smířit. Tj debilita.
♫ - Myslíš si, že je všechno v pohodě, ale vůbec nevíš, co se tu děje, když tu nejsi Jsem crazy *1583*. Promín, ale musela sem ti to říct Zamilovanej *1568*.
♫ - Ste přaštěný z přicházejícího jara a léta? Jako já se na to všechno těšim, ale to co předváděl on, oh to bylo moc. Byl z toho sluníčka jak zfetlej Kytka, květina *1615*.
Mějte se krásně a tedyyyy: Užívejte sluníčka
with Love Mufin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama