hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Se musí zažít ♥

24. dubna 2009 v 15:47 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Mufin is...... iDot in Love. Jo to neni žádná novinka. A tak co že se teda děje? Nekopíruj. Nečti vůbec tenhle článek, žij si svůj život. Je moc nudnej? To nemáš nic jinýho na práci, než se zaobírat tim mým? Vůůůbec. Vim, že to čteš. A vim, že sem chodíš pravidelně. Přestaň s tím Totálně vysmátý *1*.
Dnešek byl úplně skvělej den. Ve třídě maximální pohoda. Skoro všechny holky byly na florbale, já ale ne a zůstala sem spolu s dalšíma 4ma holkama ve třídě jen s klukama. Fakt nic proti žádný holce co byla na florbale, ani náhodou. Ale mohlo by to takhle bejt častějc. Kluci sou absolutně v pohodě a připadala sem si s nima o dost líp, než někdy s holkama. Njn, ta náročnost Koukám na tebe *18*.
Asi před 3ma dněma sem si narazila ruku a žílu, bolí to jak cip a neska mi do ní jeden chlap v buse bouchnul, no já myslela, že ho přetáhnu, jak to bolelo. Ani na kytaru s tím nemůžu jít, jelikož nedomáčknu daný políčko a strašně mě to štve. Do háje s tim Kecám jako o život *30*.
Sousedi si koupili trampolínu, tak sem tam teď skoro furt. Přemluvila sem Honzína, aby šel párkrát se mnou, abych tam nebyla za takovou trapku, ale nwm, jestli je to horší s nim, nebo bez něj. Na trampošce mi dělá furt samý naschvály, podkopává nohy, strká do mě (na bolavou ruku dává bacha, to je fakt), ale na to že je skoro o dva roky starší se chová jak malej brácha Anoanoano, to je ono *47*.
Jahůůů, mám nová bedny k noťáskovi. Takový hustě vymakaný a tvarově hrozně takový umělecký. Stříbrno - černý. A suprově hrajou. Apple vede. Táta prej, že když mi koupil tak drahý bedny, že doufá, že se zlepšim v bižuli. Nooo, pokusim se, za ty bedny to klidně udělám Drbání zad :-) *64*.
Ségra byla na školkovým výletě na Hrubým Rohozci. Wáu to bylo zážitků, rozpovídala se asi na půl hodiny a to je u ní úplnej rekord. Tyjo, bych jela taky na nějakej školkovej výlet Bude to super *88*.
Héj konečně vííkend. Nemohla sem se ho dočkat fakt. Plány plány? Zejtřek bude nej. Du ven...a pak možná i dovnitř. A v neděli se chystáme s Honzou někam vyrazit.Mrkám *148*

Mějte se
Mufin..iDiot in Love
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi kakao?

Né asi :P 29.1% (46)
NE! *fuck* 13.9% (22)
Granko ♥ 57% (90)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama