hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Sunshine

5. dubna 2009 v 21:06 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
♫ - Včéra a dneska. Dokonalej víkend. V sobotu sem sice celej trčela doma, ale i tak sem si to užila. Se ségrou a s tátou sme po bazéně jezdili s lodičkou na dálkový ovládání a já se tim zabavila snad na hodinu. Krásně svítilo sluníčko a když sem byla na balkoně, byl venku zrovna i Honzí (souséd), ale oba sme byly líný říct tomu druhýmu, aby šel ven Jé, ty seš hodnej *2637*.
♫ - Poznala sem zažehlovací korálky. To sou korálky, který poskládáte do nějakýho tvaru na šablonu, pak je zažehlíte a ono to drží. Vyrobila sem si panáčka s fialovým trikem a žlutejma kalhotama Ugly Boy *2677*.
♫ - Všichni mě začli nesnášet. Myslim tim ve třídě. Ale tam já to přežiju koneckonců ve škole mi to může bejt jedno. Mám Domínku, která mi dycky spraví náladu, Láf jů Domí Zbožňuji tě *2892*.
♫ - Neska před chvílí sem byla konečně s Honzím venku, chlapec jeden nadrženej, ten potřebuje holku, to je jasný. Prej " je mi skoro 17 a už měsíc nemám holku, to se radši pudu zahrabat " . Museli byste ho slyšet, fakt sem z něj nemohla Výtlem *3427*. Hlavně že se máme na libku s popiskem: neznam, snad poznam a moje neznama sousedka. To už je ták dávno, co my se známe icq LOL *1843*.
Honzí, ňákou holku ti seženů Ano, jo *1100*. Lol (pro ty, kdo nechápe, na fotce to je on =D)
Pa Mufin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama