hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Bez lásky uschneš ♥

17. května 2009 v 11:33 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Zdarec ne? Nic moc se tu nedělo pár dnů, ale určitě se pro to najde dostatečně dobrý vysvětlení Haha :D *3932*.
Byla sem s kámošem v kině. To by bylo fajn, kdyby tam nebyla taková jedna kráva co si myslela, že když tam prodává lískty je něco víc než my. No prostě, v sále sme byli jen my dva a ještě nějakej kluk. No a kámoš mi chtěl dát napít, ale omylem mě s tim trochu polil. Tak sem mu to vrátila, ale trochu víc, než sem měla v plánu a zlila sem ho a navíc ještě celou tu dvojsedačku LOL *453*. Film skončil a my se sebrali a šli na bus. Hmmm. Přišla si tam pro nás ta kravka, ať jako okamžitě deme s ní a jak si to jako představujeme, oprava sedaček stojí 50 000 korun, jestli sme tak bohatý, že si to teda zaplatíme a jestli nepudem s ní, zavolá ochranku. Jéžiš to byla neskutečná pička LOL *4720*. Museli sme se tam omluvit, jakože už to nikdy neuděláme a pro dramatičnost ta kráva na nás: Jestli Vás tady ještě jednou uvidim, tak si mě nepřejte! Prostě lol den icq LOL *1843*.
V pátek sem byla na akcičce u Danečka, bylo tam asi 15 lidí, jéje tam to bylo hodně good Pařímee *3336*.
Auí, modřina od Járy. On si mysllí, že když mu omylem šlápnu na nohu, že mě může zmlátit ccc Já už to nikdy neudělám! *467*.
Jop náš bazének žije. Nebo spíš žijem my v něm. Poslední dobou sem tam já se ségrou nalezlá skoro každej den i když je venku 16 stupňů, nám to newa, vevnitř je teplíčko. Už by se hodila nějaká Garden Party ne? Decentní výtlem *2783*
Včera sem byla u Honzína. Jo..prostě se to někdy zvrtne. Za ty dva kámoše se mi neska dost omlouval, ale JEHO to neomlouvá. Co myslíš, že budu dělat jakoby se nic nestalo? Dooobře, tak jo. Ale nepočítej se mnou příště Andílek *405*.
Adélka mi oznámila, že v pátek s ní du na libko. To sem celkem zvědavá, jelikož prej půjde potají, že jí rodiče už nepustěj. Už to má celý vymyšlený, ale podle mě jí to nemůže projít. Ale tak znáte to, no risk - no fun yeah Ďábelský andílek *5363*.
Přibylo pár fotek z Movie Parku, se můžete mrknout Anoooo *52*.
MFN
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké oči?

Modré 25% (23)
Zelené 22.8% (21)
Hnědé 17.4% (16)
Černé 18.5% (17)
Jiné 16.3% (15)

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | Web | 18. května 2009 v 11:14 | Reagovat

Milá slečna...nechápe,že to byla prostě nehoda:-D:-D
Chci taky bazén:-)) jenže ejdiný co máme na zahradě je polozasypaná díla,která už jako bazén nikdy sloužit nebude:-D
Já ti ty tvoje brejle tak závidim:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama