hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Klídek :P

24. května 2009 v 18:34 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Hej prostě. Poslední dobou (asi tak 2-4 dny) mam pocit, že každej si všechno hrozně moc bere. Kvůli každý kravině dělá scénu. Ježiš proč omg? Někdo Vám náhle řekl tohle nebo tamto a vy z toho hned děláte twl Překvapený *5564*.
► Neska sem celej den nic nedělala. Naspala sem asi jen 4 hodiny, páč sem byla ještě s Emou u Hanky a pouštěli sme si filmy asi do 4 ráno a půl 8 nás vzbudili nějaký dělníci. Takže já přišla domů, naložila sem se do bazénu, pak sem ležela cvíli na trávě a takhle se mi to podařilo střídat celej den Červenající se řepa *5569*.
► Új maminka udělala výbornou pizzu ta byla úplně výborná. Fakt sem jí za to vděčná, ptž kdyby nebylo jí asi bych neska umřela hlady Směji se *5503*.
► Celej víkend sem (krom spaní u Hanky) fungovala jako chůva /utěšovatelka /nákupnice/pomocnice /sluha /cokoliv jinýho strašnýho si dokážete představit, v jednom. Naši se rozhodli, že prostě MUSEJ každej víkend něco dělat a obdělávat tady, že teď sme malovaly chodby. To je docela vtipný, protože to měla bejt oranžová jako minule, ale zřejmě byly špatně namíchaný barvy, takže je to teď takový růžový a je to děsný Jasně, už vím *5547*. Prej táta "no ty seš furt s něčim nespokojená to vyšisuje prosimtě a anvíc je to lososová ne růžová už si radši někam zalez" Chechtací *5415*.
► Strášně se mi stejská po jednom kamarádovi. A ono mu to teďkonc strašně sluší. Ale jemu se po mně asi moc nestejská Smích *5309*. Nedivím se, posledně co sem mu provedla, no..radši nevzpomínat Vykřičník! *5310*
► Vtipec. Áda zdrhla z domova, aby mohla na libko, ale já nemohla, kvůli ségře a Adélku pak naháněli někde po Osečný. Ale ještě že má tak fajn rodiče, ty se tomu akorát zasmáli a že prej kdyby se jich zeptala, pustili by jí Kytička *5162*.

MFN (ty barevný vlasy neřešte)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co posloucháš?

Pop 22.2% (16)
Rock 11.1% (8)
Hip - Hop 20.8% (15)
Disco 15.3% (11)
Metal 16.7% (12)
DnB 13.9% (10)

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | Web | 25. května 2009 v 12:31 | Reagovat

Nesnáším aktivitu rodičů:-D A vidim,že ti tvoji sou aktivní až moc:-D
Do bazénu bych se naložila hnedle taky a pizza...no mńam:-)
Tak to má dobrý rodiče:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama