hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Málo je to všechno dobrý ;)

3. května 2009 v 11:11 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
S blogem to teď není žádná sláva, jelikož je pc zase v izolaci, takže se tu nebude nic moc dít do budoucna Zzzz, spím *1957*.
~ Čarodkyy. Tak ty byly hustý. Pizza..hodně pizzy. Tequila... hodně tequily. Lidi...hodně lidí. Takhle by se dalo pokračovat do nekonečna. Bylo to fakt super, až na to, že jeden kluk, myslim že se menoval Petr, se dost bavil a v tý supr náladě rozbil u Tomči zrcadlo. To bylo fakt vtipný, protože se v tu chvíli všichni smáli, ale když se na to kouknu zpětně, sem zvědavá co bude teta se strejdou (ne pravá teta a ne pravej strejda, ale já jim tak řikam) řikat, až to uviděj. Hahaha *1971*
~ U Domíínky sem se stavila taky! A šli sme ven s Jirkou a Lukášem. No Jirka to je zlatíčko, blonďatý vlásky a modrý vočii. Zato Lukyyy Otazník , ? *1968*.. Nom..Ale bylo to fajn, prej že pudem zas všichni čtyři za tejden do kina, tak sem na to docela zvědaváá Škyt *1990*.
~ A nakonec nejlepší akce za víkend. Idol. nejkrásnější. Liborek. Podmolek. A Night Of The Jumps 2009 čili Freestyle Motocross. Yeaaaah. Ťukneme si na zdraví *1999* Úplně neskutečně sem si to užila!! Vyhrál to mistr světa Remi, ale Libor byl hned za nim, na druhým místě o jeden bod, jen kvůli tomu, že se trochu otřel o mantinel! To teda nee *2002* S Aďulou sme fandili jak divý. Libor Libor Libor! Moukaaa! Špatně se mi mluví, asi sem si vykřičela hlasivky. Prodávali tam různý suvenýry, jako třeba trubky a tak, ale hlavně plakáty. A my sme s Aďulou ten plakát strašně chtěly, jenže se nám za něj nechtělo platit. Tak sme se tak bavili a stěžovali si a pak se to stalooo: Šli sme už na svý místa a chystali se tam bikeři na svý skoky a když nás slyšeli, tak nám dva plakáty dali zadaraaaa. No joooo Srdíčko *2001*. Já chci trenkyyyyyyyy! Liborek je nejlepší.
~ To je asi tak všechno. Nevím jestli tu v tejdnu budu, ale asi ne. Ve čtvrtek odjíždíme do německa do Movie Parku až do konce tejdne. Což zanemná, že tu budu asi tak příští tejden a snad i s fotkama z Parkuuu. Pak sem určo ještě něco přidám, mám toho tu spoustu, ale není na to čas. Tak páááá Zase za tejden.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dík za optání:

Mám se skvěle 28.6% (8)
Den blbec no.. 7.1% (2)
Normálně demente, neptej se :D 64.3% (18)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama