hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Movie Park 09 - Bottrop

10. května 2009 v 10:59 | Mufin |  ► Já a moje wehementní
Kytička *5162* No krásně tam bylo. Mělo se jet na 4 dny, ale z technických důvodů se jelo domů o den dřív a to mě strašně štvalo, jelikož sem tam chtěla ještě jednu noc strávit. Kdybych měla porovnat Movie Park s Heide Parkem, asi určitě byl lepší Heide. Proč? Pro nás jako pro "omladinu" tam bylo větší vyžití, než tady. Ale to neva. Bylo toho tady hoodně. Volnej pád z 60 metrů, což byla pohodička, horský dráhy, jak dřevený, tak zavěšený a prostě všechny nemožnosti co si kdo dokáže představit Vysmátá žirafa *5172*. Fotek moc není, nefotila sem, ale táta si řekl ostatním o fotky, takže časem přibudou i další Srdíčko *5163*. Město se jmenuje Bottrop a hotel Ruhrstadt. Docela pěkně sem si tam pokecala s jednou hrozně milou číšnicí, i když sem pletla němčinu s ájinou, bylo to v pohodě.
Táta měl asi pravdu, když mi řikal, že mě největší radost udělalo to, že sem byla ty dva večery u Jardy s Jardou a jeho bratrem na pokoji Mrkající *5102*. Z části měl pravdu. Já se tak strašně nasmála, ještě teď mě bolí břicho. Takový pí*oviny jaký sme dělali, fakt jak malý děti. Nejdřív to byla hra na schovku s malejma dětma, kde sme se rvali o tu nej schovávačku, pak polštářová bitka, pak honění na střeše hotelu, pak skákání z co nejvíce schodů (Jarda si zvrtnul kotník), pak přetahování se o noťas, předvádění jak choděj ty týpci co maj rozkrok až u kolen (div že nám ty kalhoty oboum nespadly) no prostěě je toho strašně moc, Člověk by řekl, že budu mít blíž k Danovi, jelikož mu je 16, ale vůbec. Da best, strašně se těšim až pojedem zas na nějakou takovouhle akci. Mam modřinu na ruce od toho jak mě Jára strkal na tá střeše To nemá cenu *5136*. Nerada končím s psaním, protože je toho ještě tolik, co bych chtěla napsat, ale stejně to skoro nikdo nebude číct a svejm blízkejm to povím v tváří v tvář Yahooo *5124*. Tákže tu fotky. Jak už sem řikala, časem přibudou další. A neptejste se, proč sou některý blbě zkontrastovaný, nešlo mi to jinak upravit, ptž neupravený nám nebylo vidět do xichtůů.

Byli ste v 4D kině? Twl, malý efektíky tohhlee Laskoo *5001*.

Z tohodle sem měla smrt !! Oni maj pod tím normálně vodu, aby se ty blitky uklízeli líp.
Zatáčka do prázdna kde to s tebou cukne. Trošec strach.
Taky dobrej bliják tohleto.
Jakože příjezd..
Vojta, ségra, Jarda. Moc se chtěl fotit totiž Plazím jazyk *5013*.
Bohužel nebylo naše, ale majitele hotelu.
Úplně vlevo moje sestřičká ♥
Ještě sme tu nebyli všichni. Ale jídlo bylo výborný. Gyros mit Zazikyyy énd Spageti s plodama moře :D
Jojo, někde tam sedim :D

Trocha vody nikdy neuškodí
Máte právo se osušit :D
High Fall
Já sem to úplně vpravo mávám :D
Řikam, moje smrt. Vyšla sem z toho celá vyklepaná.
Jedem nahoru, aby sme pka volnym pádem zažili 5 vteřin smrti :D Úplně vlvevo je Iva, učitelka výtvarky u nás na škole. Odvážná to žena !!
Jakože už jedem do Parku :D Trochu v blbým pořadí no :D

No jo grupen. Bohužel necelá :( Pár lidí tam chybí no...
Chtěla jsem sem dát fotku, jako já a Jára, ale když sem mu to řekla, začal mě mlátit, prej ať mě to ani nenapadne, že je to strašná fotka a že jestli to taj uvidí, skončim :D. Takže nic no, nebudu to sem dávat :D Degenoida tohle :D

Pa Mufin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Twix

Zatwixujem si spolu :P 33.8% (25)
Sušenka! 17.6% (13)
Karamel! 23% (17)
Čokoláááda! 25.7% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama