hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Strašněj blázinec :D

2. června 2009 v 17:27 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Kytička *5162* Nazdar. Já úplně nemůžu poslední dobou fakt. Už aby byly prázky!!
Včéra nálada jak na houpačce. Ráno to celkem šlo, pak nadšení opadlo z jedný exkurze, pak byla naprosto v pohodě díky bazénu, pak totálně navztekaná na naše, pak povinně milá a k večeru strašně utahaná. Hrůůůza Jojo *5194*.
Asi mi shoří pusa. Žeru tady chipsy s příchutí čili...Oheň *4992*
Dneska byla vážně vtipná fyzika. Jelikož sme naprosto nadměrně chytří, všechno učivo sme už probrali a měli bychom začít už to na novej rok, ale to učitel nechce. Tak nám pustil nějakej film o chlapovi co letěl do vesmíru balonem a pak z něj skočil. Docela to šlo, ale pak tam už jen mluvili a mluvili a člověk se jen tak otočil za sebe a tam jedna spící hlava vedle druhý ZzZzZz... *2589*.
Dětský den sme strávili na DOD v kasárnách. Eeech. Zřejmě sme se spletli. Byly tam samý školky. Hm...tak sme trošku vyčnívali. Jo ale mohli jsme si vlízt do nákejch těch velkejch zelenejch aut Lol *886*.
Za tejden du kekadeřnici, už se těšim. Pár výraznějších hněděj pruhů a jeden nebo dva fialový In love *5256*.
Yeah přes pátek a sobotu jedem do Brna. Naplánovaný to má bejt, že v pátek se mrknem do města na náký ty nákupy a v sobotu autosalon. Akorát mi před chvíli táta oznámil, že jelikož známý se kterejma jedem nějak nesehnali pokoje v hotelu, takže to vyjde tak, že budu spát s jejich synem. S Dandulou. To bude vtipný Výtlem *2086*.
Vážně je těžký žít v týhle rodině. Máma: (na tátu) Járo, kup mi v krámě jahody, udělám buchtu. Táta: Jo jo jasný.. Asi po dvou hodinách..: Tak, tady máš ty broskve !! No vážně, je tohle normální? Udivený *394*. (pozn.: bylo by to v pohodě, kdyby tady někdo ty broskve jedl... :D)

Jak ten kluk machruje ne? Tu krabici mam taky !! Výtlem *3427* Tss :P
MFN
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | Web | 2. června 2009 v 18:07 | Reagovat

Tatínek je dobrej:-D Alůe takhle je to všude:-D Aspoň něco donesl:-D
Já v životě u kadeřnice nebyla:-D
My dětskej den strávili ve škole:-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama