hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Říjen 2009

Závislost na zdravém jídle škodí zdraví podobně jako anorexie

31. října 2009 v 18:50 | Mufin |  Ze světa
Nejen přejídání se tučnými a nezdravými pokrmy může být problémem, i přehnaný pravý opak působí vážné zdravotní potíže. A pacientů, kteří jsou posedlí jen zdravými pokrmy, stále přibývá mezi ženami i muži.

iPhone radí, jak sbalit slečny. Těm se to nelíbí

31. října 2009 v 15:39 | Mufin |  Ze světa
Aplikace Before You Score radí mužům, kde a jak nejrychleji přijít k dívce. Za programem stojí nápojářský gigant Pepsi, který se už pod nátlakem za svůj výtvor omluvil. V nabídce obchodu AppStore však aplikace zůstává i nadále.

Krásné řasy bez líčení? Jde to!

31. října 2009 v 15:22 | Mufin |  Ze světa
Každodenní líčení! Odličování! Rozmazaná řasenka! Nepřirozeně vypadající nalepený pás řas! Drahé řasenky! Tak tyto problémy již můžete hodit za hlavu! Je zde pro vás prodlužování řas Lash Sensation.


Christina Aguilera - By Night

30. října 2009 v 17:37 | Mufin |  ► Já a moje wehementní
Budu mít ♥ úžasná a krásně voní ;)


Mufin

Jak si vybrat školu

28. října 2009 v 19:44 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
No tak sem měla rozhovor s tátou. Jeden z těch rozhovorů, který vypadaj jako z filmu a kdy si uvědomíte že opravdu mluvíte s rodiči vážně. Prostě sem mu řekla narovinu že zřejmě propadám z fyziky a že známky z ostatních předmětů asi taky nebudou úplně tak dobrý. :D A taky to, že vlastně k čemu mi je gympl, už ted bych mohla dělat školu se zaměřením, který mě baví. Na gymplu se musim učit všechno. A ve všem musím mít dobrý výsledky. Na zaměřený škole je to jinak. Třeba je tam čeština, která ale neni tak důležitá. Sice je fakt, že gympl má i dobrý stránky. Připraví mě na maturitu, vytvoří větší celkovej rozlhed a po jeho dokončení nabízí to, že pak si budu moct vybrat vejšku jakou budu chtít. Že budu mít celkovej rozhled.

Tak sem měla takovejhle monolog..a on jako oukej. Že vidí, že se učim, ale že prostě známku blbou dostanu. Ale at zkusim tenhle ročník dodělat. Že pak se uvidí. Třeba změním názor, nebo mi to začne jít ta škola.

Tak to byla docela sranda no. Přestup na jinou školu by mi nevadil. Ale zas víte co, je i pár důvodů proč zůstat. :DD Ale zřejmě to ještě neni tak reálný jak to možná vypadá. Prostě jenom polemizujeme.. :).

A stejně se těšim až se odstehuju do Německa !! :D Jo a navíc mam zejtra a pozejtří brigádu tak konečně nebudu socka bez pěněz :D. Jelikož ted táta zasejc koupil nákej byt kterej hodlá pronajímat, tak mi ted furt opakuje, že peníze na moje věco nekrade. Hlavně, že má na byt twe :DD.

Tak čest
Mufin

Je suis Malade

27. října 2009 v 17:41 | Mufin |  ► Music
Porovnejte.. prvé video Dominika Stará ( Československá Superstar), druhé video originál. Nato, že je Dominice 17.. docela smekáám.

↓↓↓ Dominika Stará ↓↓↓

↓↓↓ Lara Fabian ↓↓↓

Mufin

Šaty

26. října 2009 v 17:29 | Mufin |  ► Fashion
Tak zas trochu luxusu :)


Rekapitulace

26. října 2009 v 17:14 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Zdar děcka

Doufám, že ste měli pěknej víkend, já v celku jo :). V pátek sme se s Domčou, Marijánkou a Pájou nalodili do města a hledali toho kluka, kterej nechal v buse klíče, tak sme je vzali a chtěli mu je dát. Našli sme ho, ještě s partou asi šesti-sedmi kluků což bylo fajn. Zevlovali jsme po měste, postupně se k nám přidávali i ostatníl lidi, tak šli kopuit kluci rum a kolu a prostě to bylo fajn :).

Přenocovala sem u Domči, která mi celá štastná musela pučit úplně všechno od pyžama, přes zubní kartáček až po šampon na vlasy, protože sem si sebou nic nevzala :D.

A ještě dnešek. Dneska byl krásnej den. Prostě se povedl. Až na to, že ve škole ředitelka zase začala šetřit, takže vypla topení a my museli chodit v bundách :/ :D.

Tož se tu majte dobre
Mufin


Rádio

25. října 2009 v 10:27 | Mufin |  ► Music
Bohužel, obrázky mi sem pořád nejdou nahrát, tak aspoň nějaká ta písnička :)


↓↓↓ The Rasmus feat. Anette Olzon - October and April ↓↓↓
(oficiální video mi se nejde dát :( )

↓↓↓ Lily Allen - Who'd Have Known ? ↓↓↓

↓↓↓ Linkin Park - Breaking the Habit ↓↓↓

↓↓↓ Three Days Grace - I Hate Everything About You ↓↓↓

↓↓↓ Mandrage - Hledá se Žena ↓↓↓

Tož se tu mějte děcka :)
Mufin


Kytara..a doprdele :D

23. října 2009 v 15:25 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
TY VOLE.. největší chyba za tajten a předešlej měsíc ?? Nenávidim nechodit na kytaru !! Že já blbka tam přestala chodit. Fakt mi to chybí. A hned od září se tim užíram shit. Bráchanec řikal, že chodí do kulturáku a i na elektrickou, tak sem se tam byla zeptat a ty dementi tam proste NEMAJ místo, takže to prej můžu zkusit vpololetí. Do hááje. A rozhovor s našima, kdy už mi jako po těch 7 letech hraní koupěj elektrickou skončil na bodu mrazu:
" Ty si asi myslíš, že ty peníze kradem nebo"
" Vojta ti ji občas pučí, to ti jako nestačí ?? "
" Tvoje výsledky ve škole neodpovídaj nový kytaře"
" Vyber si tu nejdražší a našetři si sama"
Hej takovejch argumentů, kolik si vymyslej :D !!

Další moje chyba ?? Za 15 let svýho života sem se nenaučila chodit po schodech. Nesla jsem ze svýho pokoje dolů dvě sleničky a nějaký EXTRA klouzavý ponožky mě zradily, já sebou sekla na schodech, obě skleničky rozbila (padaly až úplně do suterénu, takže sřepů plný patro), narazila si hlavu a záda a nohu a úplně všechno. Ten barák je prokletej :D!

Juchů, a zase víkend. Já snad vylítnu z kůže už :D. Poslední dobou hrozná nervozita, milion keců, milion koukání, smání se, věci co mě vytočej i ty co mi udělaj dobře. Takový stavy prostě, návaly úlný :D. Ale tak kdybych nechodila do tý školy vůbec nic z toho se neděje :D !! A nejsen kůli učitelům a učení. Vzzz !! :D

"půjdeš s náma o víkendu na vodnici?" " jop, mám čas v 11 ráno" .. docela hláška :D

Víte oni pomlouvaj mýho kamaráda a myslej si, že ho budu pomlouvat taky, no co je tohle za systém. A ještě se ho zastávam, jakože já ho mam ráda a že si rozumíme :D. A on jen pak řekne DIK a nazdar :D tak to mě vytáčí !! :D

Hahaha Dáši jede do Drážďan si hledat práci :D

Hm a nejdou mi sem vkládat ani obrázky ani videa a nevim proč, tak kdybyste to náhodou někdo věděl tak dejte vědět a taky jak to spravim dik :D

tak čest :DSilverstein - Smile In Your Sleep

22. října 2009 v 16:19 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Hahaha..
a jako néé že bych to flákala tady no :D ale zřejmě další z mejch frází něco jako "sem zpátky :D"..ale fakt netušim kdy, jak dlouho a tak.. :D

Jo takže naposled byl článek o Anglii..což je poměrně už dávno, ale nevadí. Mezitim sem žádný jiný zahraničí nenavštívila, což je škoda a do dalšího se podívám až na jaře :(. Jináč je úplná normálka, že je říjen a taj v Liberci padá sníh, padaj stromy a tak. Vážně, teď to tu vypadá jak na jaře, protože to zase všechno roztává a v ulicích města je jen ta příšerná šedá cosi (zaprášenej sníh :D).

A taky sem netušila, jak bude teď učený zábavný no. Dostáváme milion úkolů na což vůbec nejsem zvyklá, zvlášť když chodim domů pozdě a pak na to už neni čas. K čemu mi sakra gympl vůbec je ?? :D Já chci někam jinam, na nějakou specializovanou školu !! :D Jo a nebo třeba na cukrářku, to sem měla rozhovor s Anetkou. Jelikož půlka třídy právě teď propadá z chemie/fyziky/ každýho předmětu, tak sem fakt zvědavá, jak to bude příští rok :-! :D

A bavili sme se na němině, jakože u maturity budeme dělat za 60 min nějaký dvě písemný slohový práce a tak. Takle nás strašit teprv v prváku. Navíc většina lidí chce dělat maturitu z angliny, ale to je velký fůůj, který mi vůbec nejde. A němčina mě celkem baví. A hrozně moc se těšim, že až budu dospělá přestěhuju se tam. Takže mi je ájina vlatně skoro na nic.. :P :D

Jo a navíc v tý ájiny zejtra píšem no super. A byla sem na úřadě podat žádost o řidičák (skútr), ale něco sem tam vyplnila špatně, tak mě zas poslali domů, takže sem to musela vyplňovat celý znova a v pondělí se du vyfotit, páč fotku co mám na občance jim fakt dávat nebudu, na tu se koukat nedá.

Viděli ste film Requiem pro panenku? Hej to je tak depresivní. A na film 2012 se těšim maximálně moc do kina ;).

Víte, ale vlastně ta škola neni zas TOLIK strašná, určitě by se našlo pár věcí, proč tam chodim rááda :P. Ale fakt jen pár. A zrovna nedávno už nevim dky sem tam prožila jeden krásnej den a krásnej zážitek, kterej se asi těžko znova zopakuje.. chjo!!!! :( :D No budu se muset snažit jinak. A zasejc sem ve městě potkala Meliho :)). Hůů

↓↓↓ taky takle umím hrát :(.. což je našim ale asi úplně jedno, ptž vlastní elektriku mi prostě nekoupěj a to mě MOC irituje :/// 1:38 - jediná část která se mi nelíbí jak tam řvou to fakt ne-e, ale jinak písnička hezká. ↓↓↓ a prej oblíbená jeho.. ale pšš :DD