hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Únor 2010

Pocit

24. února 2010 v 19:02 | Mufin |  ► Já a moje wehementní
Toto chtělo moje tělo :D. Áá, tak přesně tohle jsem dnéska zažila :** (akorát to bylo v naší garáži a byla zima :D) Ale ten Pocit :)) :*

Mufin

Černá

14. února 2010 v 12:23 | Mufin |  ► Já a moje wehementní
Mašírovala jsem si to do My Liberec, abych si koupila barvu na vlasy. Tak jsem tam tak stála, obcházela ty stojany a pořád tam a zpátky, ale všechny hnědý barvy vypadaly tak nějak zklesle a nudně. Heuréka! Po nekonečným obcházení jsem našla přesně to, co jsem hledala. Hnědou barvu, s nádechem do fialova a ta vypadala v celku jedle :). Hehé, maminka mi to teda obarvila a světe div se, ono mi to chytlo černý. Takžeee abych to shrnula vypadám jak pohřbák a mámina kámoška se mě zeptala, jestli jako vyznávám emo. Sem uplně zoufalá :D. Ted se to pro jistotu začalo trochu vymejvat, takže to mam takový žíhaný černo hnědý :D. A je to fakt zajímavý... a tuhle barvu si už nikdy nekoupim. Konec ! :D


Léto

6. února 2010 v 9:33 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Né, že bych si po dlouhý době taky vzpoměla, že mám blog.. :D. On není ted nějak vůbec čas a navíc v naší family se těžko bojuje o přízen rodičů, aby mi vrátili počítač, jelikož mi ho zabavili za moje krásný vysvědčení :D. Ale už je to v pořádku, překecala jsem je a už vychladli :P.

Jo, i když mám zimu celkem ráda a tak, začínam bejt jedna z těch, kdo na ní nadávaj od rána do večera a brečej, že už chtěj léto. Nebaví mě chodit přes město v půl metrovejch kalužích roztátýho sněhu. To aby si člověk vzal holinky. Díky skvělýmu zasněženýmu víkendu sem se v pondělí ocitla na zastávce busu v 7:15 a díky našemu skvělýmu městu a MHD, který nebylo připravený na tolik sněhu, mi autobus přijel asi kolem 7:45...a pak, když sem čekala na tramvaj, která přijela asi v 8:00 jsem z ní mohla po deseti minutách rovnou vystoupit, jelikož nabrala nějaký auto. A tak sem si to mašírovala od nádraží až do školy pěéšo a přišla až na druhou hodinu :D.

Chtěla bych už takovej květen například. To bude totiž zasejc nějakej zábavní park v Německu a to se vážně těšim. Už přemejšlim dopředu, tyhle zimní měsíce se nic dít nebude totiž. O prázkách snad nějaká dovolená u moře, kam si prej můžu vzít někoho s sebou, abych se, jak řikali naši, nenudila s odlišnou generací, což je fajne :D.

Pak sem taky obešla všechny cestovky abych od nich vysomrovala ty katalogy a chytla mě cestovací mánie, kam všude bych se chtěla podívat :D. Zjistila jsem, že jen samotný válení u moře mě tak nebaví a že víc bych se chtěla kouknout po nějakejch památkách a poznávat nějaký kultury..načež mi tatínek řekl, že sem cvok a taky nevděčník, že mi prej dovolená u moře nestačí :D.

Čés
Mufin