hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Březen 2010

Accidentally in Love

23. března 2010 v 20:02 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Zazvonil u ní doma, políbil ji, vzal za ruku a vedl cestou do neznáma. Cestou, na kterou dopadaly paprsky slunečního světla, cestou lásky, která nikde nekončí. Všude okolo nich voněl radostný příchod jara. Viděla první sněženky rostoucí ještě u sněhu, který zapoměl, že už nemá šanci vyhrát nad prosluněným počasím a slyšela líbezný ptačí zpěv. Dívala se mu do jeho modrých očí a byla v pohádce. Zavřela oči a nechala se unášet jemnými doteky. Fantazie pro ně byla víc než vědění a jejich štěstí bylo více než zcela jasné.

Věříme, že láska je nejsilnější rozkoš, která se občas promění v smutek, ale o to krásnější jsou návraty.

Prosté a jednoduché shrnutí těchto dvou dnů :P ♥

Alice in Wonderland

21. března 2010 v 19:00 | Mufin |  ► Fashion
Pro všechny fandy Alenky, pár kousků do jejich šatníku :)

...
...

Zahlcené sami sebou

19. března 2010 v 19:25 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Oůů kam jenom tohle město a moji přátelé spějí. To je pořád JÁ bych chtěla tohle triko takže ty si ho koupit nesmíš, JÁ sem byla na super kalbě a byla vychálovaná, JÁ sem zažil tak suprový zážitky co ty ne, JÁ mám strašný problémy takže se ted bude vše točit kolem mě, a to hlavně JÁ hodlám bejt středem pozornosti za každou cenu.

Spousta mých přátel se takhle chová poslední dobou hodně často. Mezi všemi mě napadaj jenom TŘI lidi, který maj ještě natolik slušnýho vychování, že se mě i zeptaj na to, jak se mám. Je fajn poslouchat ostatní jaké mají plány do budoucna a čeho by chtěli dosáhnout, ale prooboha probudte se... jenom kecání Vám k tomu nepomůže.. a taky se zamyslete nad tím, koho to baví donekonečna poslouchat..? A kdy ste naposled probírali s někym téma, který by se netýkalo vás ani jinejch lidí, který byste pomlouvali..?

Nebudu tu brečet, jakej sem chudák, ale spíš je mi zle z lidí, který sou pohlcený sami sebou a nemyslí na nic jinýho. Udělejte občas taky radost těm druhejm. Podpořte je, kupte jim dárek, nebo s nima prostě děte ven a dělejte kraviny.

Mějte Nice Day :)
Mufin

Sněhování

8. března 2010 v 18:44 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Jooo, i když pořád jenom sněží, jsou kvůli tomu kalamity a psychocvoci varujou, že začne depresivní období díky nedostatku slunce, mě je stále a pořád príma. Ale teď vážně, já to nechápu, proč lidi maj tyhlety deprese. Copak se neuměj nějak rozveselit, nebo nejsou naladěný na vysmátou vlnu, či co ?? Hmmm..docela věc k zadumání :D. O víkendu sem byla s rodinkou u "strejdy" na Liberecké boudě, kde se úplnou náhodou sešly všechny starý známý kalící rodinky, takže naši šli s kámošema do hospůdky a my "mladší" jsme se prostě bavili :P. Nebudu sem házet namachrovaný fotky, jak to dělá většina lidí, aby poukázali na to, jak bud strašně chálovali, nebo s někym vykousli, nebo tak. Radši Vám ukážu úplně normální fotky, který sem pořídila venku v přírodě :).

s mummi na vleku :)

Antidepresivní rybička

3. března 2010 v 19:10 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Zdravíčko mládeži.

Asi tak no, všichni se zbláznili, jen já jsem letadlo. Všichni BREČEJ, jak už chtěj léto a že kvůli svojí závislosti na fcb se nemůžou učit. A pořád si někdo na něco stěžuje. Deprese, vychloubání, pomlouvání, mluvení jenom o sobě, zívání, únava,brečení, brečení a brečení. Ale že by se někdo zeptal jak se má ten druhej ?? Né, tak to tu vážně teď nehrozí. U některých lidí se mi to stává často, vcelku mi z toho trochu hrabe, ale na druhou stranu si řeknete, proč prostě taky nezačnu mluvit samolibě o sobě a brečet? Bohužel takhle nefunguju, takže sloužim jako vrba, či jakej to je strom, u níž všichni brečej a čekaj na radu do života :D. Docela sranda, ale jak říct lidem, aby sklapli, že už přes půl hodiny nemluvěj o ničem jiným než o svejch zážitcích a o svým vychloubání ?? I při mojí povaze, která ví kdy má dost, jde tohle těžce. Zavést řeč na jiný téma ?? Tohle tu asi taky neznají, po pěti minutách se zasejc vrátí ke žvanění o sobě. Já já já... blah blah :D.

A taky sem ted jedna z těch co brečej :D.

A: " na facebooku sou čim dál tim víc ošklivější lidi"
B: "myslim že je to tim, že v týhle zemi se prostě málo brečí :D"
C: "je to tim, že ty nejkrásnější tu už sou :P "Doufám, že ste si POBREČELI, jelikož chápu, že to vůbec nechápete :D. Museli by jste tu být :)

Mufin