hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Říjen 2010

Vlasy

31. října 2010 v 13:04 | Mufin |  ► Obrázky na téma
Téma: vlasy
Počet: 9
Můj názor: krásný
holky s krásnejma vlasama :)

gg
.......
.......

Praha

29. října 2010 v 20:59 | Mufin |  ► Já a moje wehementní
 Byli jsme s Miláčkem v Praze na výletě a byl to pohádkovej den. Počasí nám přálo. Prošli jsme se po Karlově mostě, viděli Prašnou bránu, Orloj, chrám sv. Víta a Pražský hrad. Na obědě jsme se stavili v Subway, což Michal miluje (zvyk z USA, kde strávil rok), nemůžu říct, že by to nebylo dobrý, ale dojedla jsem se pizzou ve vedlejší restauraci :). Pak jsme oblejzali různý uličky a krámky, nádhernej obchod je Manufaktura, nábídnou Vám krájená mýdla, některý voněj jako cukroví a to nekecam, pivní zábal na vlasy a tak :). Na "Trzích sýrů a koření" (btw ani jeden sýr jsme nenašli :D), jsme si koupili pražený mandličky a zavítali do Palladia, kde jsme byli oba poprvý a moc se nám tam líbilo. Připadala jsem si jako v nějakým zahraničním Velkoměstě a ne v Praze a v jednu chvíli, kdy mě ta myšlenka fakt chytla mi přišlo hrozně divný, že vidim český nápisy místo třeba nějakejch anglickejch :D Rodině jsem koupila luxusní sadu čajů, už jsme je odzkoušeli a jsou neodolatelný :P.  Vůbec se nám nechtělo zpátky sem, do Liberce. Praha je fakt krásná. :)


..
↑↑↑ já na Karlově mostě :))

Lush - výrobky

29. října 2010 v 20:45 | Mufin |  ► Zdraví a krása
Jak už jsem psala, Lush je obchod s kosmetikou. Zde je malá ukázka, co Lush nabízí: 

1) KOUPEL - BALISTIKY
Lush koupelové balistiky se vyrábí ručně a každý den čerstvé, do obchodu nám je přivezou jakmile jsou suché. (Přichází na svět v podobě lepkavé směsice, kterou je velmi těžké správně namíchat, takže prosím potlesk pro naše Lush teamy v Lush dílnách po celém světě, kteří je den za dnem pro nás všechny vyrábějí). Čím jsou balistiky čerstvější, tím víc šumí. Při přípravě vůní nešetříme éterickými oleji, na což si po každodenní koupeli zvyknete. Vzhledem k úsilí, které na přípravu vynaložíme, není divu, že prodáváme celá kvanta balistiků, protože se nikdy v našich obchodech ani neohřejí. To je další důvod, proč jsou vždycky tak čerstvé.

Jak na to: 
Napusťte vanu, hupsněte si do ní a vhoďte do vody balistik. Pak už si jen užívejte šumivou, voňavou zábavu.

..

Sakura

Sakura znamená v japonštině třešňový květ, a Sakura balistik je určen na oslavu tohoto poetického období. Když v Japonsku kvetou třešně, všichni popadnou piknikové koše a lahve saké a pospíchají do parků užít si tu krásu (a přitom se pomalu a příjemně opíjet). Vy si místo toho můžete dát vanu. Vůně mimózy a jasmínu navodí radostné jarní pocity kdykoli je zapotřebí...

Sex bomba

Kouzlo afrodiziakálních éterických olejů spočívá v jejich schopnosti uvolnit a zároveň zahřát u srdce a jiných tělesných partií. Staří středomořští voňavkáři o lásce něco věděli a my používáme jejich tisíce let staré metody ke stejným cílům. Takže ať už se chcete uklidnit před důležitým večírkem nebo před poklidným večerem doma, Sexbomba plná jasmínu, muškátové šalvěje a ylangu je ideální příprava.

LUSH - čerstvá kosmetika

29. října 2010 v 20:23 | Mufin |  ► Zdraví a krása
Tak nedávno jsem zavítala do Prahy, do nákupního centra Palladium a objevila úplně nový obchod, s názvem Lush. Jelikož jsem tam byla poprvé a tady v Liberci nic takového není, nevěřila jsem svým očím, kam jsem to přišla, všechno to mě bylo nové. 

Nějak stručně, co to Lush je:

-Z prvního pohledu jsem usoudila, že se jedná o krám s kometikou. Později jsem si vyhledala pár  informací, Lush netestuje na zvířatech a ani ingredience, které jsou obsaženy ve výrobcích nejsou  testovány na zvířatech, takže si můžete být stoprocentně jisti, že totálně celý výrobek neublížil  jedinému nevinnému zvířeti.

- Trochu mě zarazilo, když jsem v obchodě viděla samé "upečené buchty", byly to mýdla, ale nejen  to. Z oficiálních stránek Lush jsem se dozvěděla, že vyrábí také šampony, kondicionéry a většinu  kosmetiky v tuhé formě. Zastávají totiž názor, že obaly velice škodí životnímu prostředí, že obsah je  důležitější než obal, proto se firma rozhodla vynasnažit se co nejvíc svých produktů vyrábět v tuhé  formě. A ano, je to složitý proces, proto se v něm odráží i cena, jsme zvyklí kupovat tuhé mýdlo na  ruce za 30 korun, zde ho koupíte tak o 100-200 korun dráž

Yesstyle Podzim 2010

10. října 2010 v 15:17 | Mufin |  ► Fashion
Korejská značka uvedla na trh druhou kolekci modního oblečení na podzim 2010. Na jejich oficiálních stránkách http://www.yesstyle.com se můžete kochat touto modou více jak na 500 stránkách. Zde je jen malý výčet z toho všeho. 

gg
.....
..
gg

Hudba 0.1

5. října 2010 v 20:52 | Mufin |  ► Music
Tak zase pár oblíbenejch kousků v poslední době :) Enjoy it :)

Bella's Lullaby

Muse - Feeling Good

Secondhand Serenade - Fall for you

Gym Class Heroes - Cupid's Chokehold

Naneštěstí se mi sem toho nechce házet víc, je to hrozně na dlouho s mým compem, takže čest.
Mufin