hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Listopad 2010

Kosmetika, která by Vám neměla chybět

30. listopadu 2010 v 19:21 | Věruška |  ► Zdraví a krása
Na trhu existují tisíce nejrůznější kelímků a lahviček s roztodivnými emulzemi a vodičkami, které slibují zázračné omlazení, neviditelné póry či zářivou pleť za pár vteřin. Ne všechny ovšem fungují. Víme, které klenoty by neměly chybět v žádné kosmetické výbavě.
Ilustrační foto

Půlroční výročí

30. listopadu 2010 v 19:10 | Věruška |  ► Já a moje wehementní
Dnešním dnem jsme spolu s Michalem Půl roku. Je až neskutečný, jak moc to uteklo, půl roku co jsme spolu, půl roku co se vrátil z Ameriky. Bohužel jsme oba měli hrzozně málo času, takže to dooslavíme o víkendu, ale i tak to bylo krásný, když jsme byli spolu, takový jiný..takový Půlroční :P

.......

Aktuálně

28. listopadu 2010 v 19:32 | Věruška |  ► Myšlenky na papíře ♀
 Takže pár aktuálních informací

 Zima. Je. A hlavně bude. A bude veeelká kalamita, dneska v noci má strašně moc sněžit a já se na to veelice těšim. Samozřejmě ne na ty nehody a bouračky, ale na to se snažim nemyslet, těším se na lyže, na procházky s Michalem a s našima, na to jak mi bude křupat bílej sníh pod nohama, na to, jak budeme chodit o volnejch hodinách ven na hřiště stavět sněhuláka, jak se budeme koulovat, na to, že až přijdu vymrzlá domů, dám si vařící ovocnej čaj, na to lesknoucí se sníh když bude svítit slunce, na to, jak si budu zmrzlý tváře mazat krémem, na to, že se už konečně naučím bruslit a na spoustu jinejch věcí, ale nechci tady o tom popsat celou stránku :P :))

Florence + The Machine - You've got the Love

26. listopadu 2010 v 18:19 | Věruška |  ► Music
O týhle písničce vůbec nic nevim. A o zpěvačce jakbysmet. Ale našla jsem ji na netu a zamilovala si ji :).


První vločka

26. listopadu 2010 v 18:12 | Věruška |  ► Myšlenky na papíře ♀
 Hej taky se tak strašně moc těšíte na zimu, na sníh a na všechno kolem toho?! Já jsem úplně v euforii, asi před dvěma dny tady poprvé sněžilo (Liberec), s Hankou jsme z toho byly ráno úplně hotový, obě jsme jak trhlý, když je zima, milujem to!! 
 Od léta se na tohle těšim jak malej harant. Upřímně, patřim k těm málo lidem, který maj radši zimu, než léto. Na to se nikdy netěšim, vždycky se sice vyvede, tim chci říct, sezení s kámošema až do večera, kdy je furt teplo a světlo, popíjení z lahve..ale tohle všechno na zimu prostě nemá :)
 Už aby začlo sněžit pořádně a byla ta pořádná tuhá zima, jak pořád slibovali. Chci vytáhnout lyže a jít na svah. Snažila jsem se tátu ukecat, abychom místo letní dovolený u moře jeli do Alp. Vypadal tak 50 na 50. Snad to vyjde :)). U moře mě to nebaví, co se dá dělat, přes den se jenom válíte u moře, nic neděláte, což je příšerná nuda, ale je fakt, že ty večery v zahraničí stojej za to :). Ale v zimě se toho dá dělat mnohem víc. Mnohem snáz se v hotelu s někym seznámíte, můžete jít spolu na svah a večer jen tak popíjet svařák a kecat ♥ 

Co vy, máte radši zimu, nebo léto?


.......

XXL modelka dobývá svět

23. listopadu 2010 v 20:16 | Věruška |  ► Zdraví a krása
Vypadá úžasně, vede úspěšný blog, který čtou tisíce lidí po celém světě, módní experti nadšeně vzdychají nad jejím stylem a… má rozměry XXL! Že jste o ní ještě neslyšela? Je na čase to napravit! Seznamte se se Stephanií Zwicky, která se svá kila naučila hrdě nosit! A propos, hádala byste této sympatické tmavovlásce třiatřicet let?

Stephanie Zwicky se vždy chtěla věnovat módě


Triky pro krásné vlasy

23. listopadu 2010 v 20:05 | Věruška |  ► Zdraví a krása
zdroj: blog

Nepodceňujte kartáčování

Podle odborníků 20 tahů od vrcholu hlavy až po konečky vlasů stačí. A jaký je důvod? Krásný lesk! Vlasy pročesávejte každý den speciálním kartáčem, nejlépe s přírodními štětinami, odstraníte tak částečky nečistot a zbytky stylingových přípravků. Navíc při tření dochází k aktivaci zdravých iontů a vyživení kořínků. A také masáž pokožky hlavy blahodárně působí na uvolnění mysli i těla. Výběrem nevhodného kartáče byste vlasy naopak poškodila. Nejlepší je kartáče nakupovat v kadeřnických potřebách.
Tip: Nezapomeňte kartáč umývat stejně často jako své vlasy.

Vlasy po mytí důkladně opláchněte

Závěrečnou část mytí rozhodněte nepodceňujte. Zbytky mycího přípravku vlasy matují, nedocílíte lesku. Vlasy proplachujte čistou vlažnou vodou tak dlouho, až je zbavíte zbytků šamponu. V závěru je osprchujte studenou až ledovou vodou, tím uzavřete strukturu vlasu a účes dlouho drží. Lesk můžete podpořit i opláchnutím roztoku šťávy z limetek nebo zeleného čaje.

Fénování, kulmování a žehlení

Při každodenním foukání vlasů střídejt
e teplý a studený vzduch, snažte se držet fén cca pět centimetrů od povrchu vlasu. Šetrné k vlasům jsou iontové fény, které vlasy tolik nevysušují. Vlasy nabudou, když je foukáte proti jejich růstu. Při kulmování a žehlení vlasů nešetřete na přístroji, vyberte ten nejšetrnější. Před kulmováním je dobré na vlasy použít speciální přípravky s obsahem panthenolu, které chrání vlas před zahříváním a následným vysušováním.

Rychlá vzpruha pro mastné vlasy

Zkuste si nasypat obličejový pudr nebo suchý šampon na pěšinku ke kořínkům vlasů, pudr odsaje přebytečný maz. Samozřejmě je lepší suchý šampon, ale když není, je pudr dobrá alternativa.
Následně po dalším umytí vlasy odměňte teplým zábalem. Nejlépe když vlasy s regeneračním přípravkem zabalíte do aluminiové fólie a předehřátého ručníku. Teplo zesílí a zintenzivní blahodárný účinek vlasové kúry.

Inspirace pro improvizaci na cestách

Papírové kapesníčky stočte do ruliček, natočte na ně jednotlivé vlhké praménky vlasů a postříkejte je tužidlem. Nechejte přirozeně proschnout a potom lehce upravte.

Víte, že:

  • životnost zdravého vlasu je asi tři až šest let
  • vlasy rostou v noci a rychleji v létě než v zimě
  • ženské vlasy jsou silnější než mužské.

Péče o vlasy v zimě

23. listopadu 2010 v 19:59 | Věruška |  ► Zdraví a krása
 Kdo by neznal tuto situaci?
 Ráno se všemožně snažíte upravit si účes, aby vypadal co nekrásněji, používáte nespočet stylingových přípravků, ale poté co otevřete dveře od domu Vám studený vítr vmete přímo do tváře a do vlasů sněhové vločky. V tu chvíli je účes zničen a všechna práce marná. Jak si s nimi tedy poradit v zimě?

.....

Káva jako umění

23. listopadu 2010 v 19:29 | Věruška |  ► Pro zábavu
Neskutečně krásné :)

gg

Děvčata v zimě

23. listopadu 2010 v 19:23 | Věruška |  ► Obrázky na téma
Téma: Děvčata v zimě
Počet: 9
Můj názor: Miluju zimu. A tyhle fotky mám ráda, protože mi připomínají, jak moc mám zimu ráda, že už je  za dveřmi a také ve mě vyvolávají ten krásný pocit, který v zimě cítím - jsem svá! 
Zdroj: zase deviantart.com

..
.....

Niceland, Rosemary

22. listopadu 2010 v 18:24 | Věruška |  ► Myšlenky na papíře ♀
Tak jsem se byla v sobotu podívat v klubu Vlak na koncerty kapel, ten plakát je tady vystavenej, je to článek před tímhle.
 Ještě předtim jsem se byla mrknout na Davida K., hokejovej zápas - Tygři vs. nějaký vidláci z Havlíčkova Brodu. Od začátku měli naši kluci smůlu, vidlákům to nešlo a vždycky dopravili puk do brány úplnou náhodou. Řikal to i Mišák a to je bejvalej hokejka. Navíc Dave druhou a třetí třetinu skoro vůbec nehrál, tak jsem tam byla skoro zbytečně :D. Má něco s kolenama, doktor mu napsal drogy :D a prej se mu to zlepší :))
 Po hokeji nás Michalova mamka odvezla do Vlaku, kde jsme přišli tak akorát na začátek kapely Niceland, což jsou HODNĚ dobrý muzikanti, věděj to o sobě a oproti našim kapelám, tvořený z kluků odvedle měli značně navrch. Nejen co se týče hudby, zpěvu, ale i ozvučení a tak. Dali jsme tři, čtyři pivka, pět šest panáčků, náladička v pohodě :). Okolo jedný začli hrát Rosemary, kvůli těm jsem tam hlavně byla, protože kytarista je můj skoro brácha :). 
 Bohužel se v klubu našli i 12letý existence, což bych řekla, že je docela k pláči, nehledě na to, že tohle je klub, kam od pradávna ještě za dob našich rodičů chodili pankáči, rockeři,.. a přijde tam blondýnka, který je 12 a má cigáro v ruce, to bych ji opravdu propleskla a vodvezla domů k rodičům. Nebo pak ještě o jednu kategorii vejš, 14 letá děvčata, která se s pitím neumí kontrolovat, nebo nepijí a dělají jak mooooc jsou opilá a věší se na kluky, kteří o ně nemají zájem. Tohle mě na tom koncertu fakt vytočilo, ještě víc, když hráli Rosemary, který jsem si chtěla v klidu vychutnat, ale když vás ty holky polejou pivem, trochu to náladu zkazí.
 Domů jsme šli pěšky, přišli ve tři ráno a druhej den jsem měla od 9 doučko z FJ, takže si dovedete představit, jaký to asi bylo :/ :D.


↑↑↑ tu máte odkazy na kapely, songů tam moc nemaj, u Niceland jde o fotky a songy najdete na youtube, u Rosemary songy taky nic moc, zase jde o fotky, ale vytváří album, které by už za měsíc mělo vyjít :)

klub Vlak

20. listopadu 2010 v 13:24 | Věruška |  ► Já a moje wehementní
gg
Na oslavě 3 let fungování Libereckého hudebního portálu vystoupí - stejně jako loni - 4 liberecké kapely: Look-out!, Rosemary, Exil 51 a Just Over. Akci navíc přijede podpořit vítěz Coca Cola Popstar 2007 a objev roku TV Óčko 2008 NICELAND, který vystoupí v rámci tour k nové desce "God Has Her Way", kterou zde pokřtí. Vstupné je opět symbolických 50,- Kč. Těšíme se na Vás!


Gelové nehty

19. listopadu 2010 v 18:52 | Věruška |  ► Zdraví a krása
Gelové nehty jsou dneska velkým hitem. Vypadá to fakt pěkne to musím uznat, ale já si dělám francouzkous manikůru a zdobení doma sama, koupím si na to laky a jsem spokojená. Ale chtěla bych slyšet Vaše nápady, kritiku, nebo postřehy, tak jsem si připravila pár otázek :)

Chodíte na gelové nehty?
Pokud ano, pravidelně?
Kolik platíte?
Jak dlouho na ně chodíte?
Znáte rizika gelových nehtů?
Preferujete raději gelové nebo nalepovací z drogerie?
Děláte si nehty samy doma?
Pokud ano, proč?

Cokoli jinýho Vás napadne, prosím hoďte to do komentů, budu z toho pak tvořit průměr na jednu práci do školy :) Díky moc :)

.......................
.......

Jednotvárnost

19. listopadu 2010 v 17:42 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Začínám bejt asi paranoidní. Dny se mi slejvaj dohromady, pořád je hnusně, každý ráno musim vstávat do školy, jít ze školy a co mi nejvíc vadí, jezdit MHD, kde jsou ty lidi TAK MOC stejný. 

Toť ve zkratce má nenávist k podzimu.

.......

II. prodloužená

17. listopadu 2010 v 20:51 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Tak včera druhá prodloužená :)
Můj oficiální partner mi ze začátku napsal, že to asi nestihne úplně na čas, naštěstí tam přišel Miláček, tak tancoval se mnou, teprve asi po třech tancích jsem našla svýho parnera, tak jsme mohli tancovat spolu. Docela jsem se styděla, jelikož jsem nebyla na posledních dvou lekcích, kde se tančili nový kroky, který jsme měli ukázat právě včera a mě to vůbec nešlo :(. Nevim, jak se to doučím.

Kotiliony

15. listopadu 2010 v 16:46 | Mufin |  ► Já a moje wehementní
Tákže, zejtra mě čeká druhá prodloužená, tzv kotiliónová, kde holky dávaj za tanec klukům ručně vyšitou kytku, či něco podobnýho, což je ten kotilion. To, že je máme vyšít a přinýst jsem se dozvěděla až na poslední chvíli, takže jsem je dělala hodně v rychlosti :D. Pokud sem chcete nějakej návod na ně, napište si, neni problém, ale samotný se mi s tim nechce dělat :D :P 

.......
..
gg
.......
.....
Co bych tak z vlastní zkušenosti mohla doporučit holkám. Bydlim v docela malym městě a do tanečních chodí strašně moc holek, doporučuju koupit si v galanterce stužky a korálky a růžičky co nejdřív, protože tady je jedna malá galanterka a když si chce koupit tisic holek najednou stužky, tak je to dost nedostatkový zboží. Taky si nezapomeňte koupit tlustou, asi dva metry dlouhou a 10 cm širokou stuhu, ze který si pak ušijete šerpu, přeci jen je dost sociální nosit kotiliony v nějaký igelitce. Jinak ty stuhy všechny mě vyšly asi na 100 korun, v přepočtu 3 koruny za metr a korálky stojej taky okolo 1-2 korun jeden :) Jinak na každym mym kotilionu je samozřejmě zezadu našitej zavírací špendlík, abychom to mohly přišpendlit klukům na sako :) Jakýkoliv dotazy směřujte do komentářů :)

Hádka

15. listopadu 2010 v 15:56 | Mufin |  ► Myšlenky na papíře ♀
Po dlouhé době hádka s kamarádkou. Byla hnusná na mého výborného kamaráda, lhala mu, aby ho nenaštvala tím, že chodila za klukem, kterého můj kamarád nesnášel a já taky. Bylo mi to strašně proti srsti, mýho kamaráda strašně oblbovala a v zásadě to táhla s oběma. Na tanečních jsem to nevydržela a kamarádovi řekla, jak ho kamarádka obelsťuje a jak o něm mluví špatně, ale naopak jak básní o tom našem nepříteli. Ovšem druhej den, mi kamarádka píše, at jdu do p*dele, že už se mnou nechce nic mít, jelikož jí kamarád řekl, co jsem mu řekla, tudíž se na ní naštval, tudíž se ona naštvala na mě. 
 Jsem typ člověka, kterej když chce, umí hádky řešit s naprostým klidem, takhle jsem to hodlala vyřešit i s kamarádkou a vůbec se nevzrušovat, řekla jsem, at zkusí hledat vinu taky u sebe, že jsem mu to řekla, protože mi to přišlo fér a že je to můj kamarád a tak. Ale to že jsem to brala s nadhledem ji vytočilo ještě víc, chytla záchvat a začala, že jsem bonzák, že kvůli mně se to všechno podělalo atd, atd.. tak jsem jen tak mezi řečí psala kamarádovi, proč si to nemohl nechat pro sebe, tak mi napsal jakous takous omluvnou sms, a šel se hádat s kamarádkou, aby se mě zastal. Z čehož vzniklo, že já se zastávala kamaráda, on mě a kamarádka si myslela, že jsme se proti ní spikli. Byl na ni docela tvrdej, nedal na mě dopustit a ke konečný fázi jí oznámil, že až si to urovná se mnou, pak teprv se s ní bude bavit. Kámoška mně i jemu řekla, mezi mnou a ní se to už nikdy nesrovná a že už se mnou nechce kámošit. Vtipný je, že za dva dny na to přilezla a začaly jsme se zase bavit. Bohužel pořád básní o tom nepříteli a já mám pořád nutkání zase to říct kamarádovi. Přátelství je těžká věc. Těžko se někomu zavděčit :D

Robert Pattinson

13. listopadu 2010 v 14:11 | Mufin |  ► Obrázky na téma
Téma: Robert Pattinson
Počet: 16
Můj názor: Co dodat, je to muž našich srdcí, né nějakej nažehlenej Zac Efron

gg
..
.......
.......
.....
.......
..
gg
.......
.....
.......
.......
..
gg
.....
.......