hodnotím blogy - zde                                  reklamy - zde

            zápis SB - zde
          Srdce *4801*

Leden 2011

Ver

9. ledna 2011 v 10:02 | Věruška |  moje fotky
S troškou úpravy :D

..

Reklamy sem

8. ledna 2011 v 20:52 | Věruška |  reklama?
Tady máte dostatek prostoru se vyjadřovat o tom, at někde hlasuju, nebo at se podivám na Váš blog :)

diplomek 0.6

8. ledna 2011 v 20:48 | Věruška |  ► (c) by me
.......

diplomek 0.5

8. ledna 2011 v 20:39 | Věruška |  ► (c) by me
.....

moje fotka 0.1

8. ledna 2011 v 13:42 | Věruška |  moje fotky
..


diplomek 0.4

8. ledna 2011 v 13:12 | Věruška |  ► (c) by me

.....

diplomek 0.3

8. ledna 2011 v 12:16 | Věruška |  ► (c) by me
..

Bleskovka 0.2

8. ledna 2011 v 10:50 | Věruška |  ► Pro zábavu
Máme tu další bleskovku, prvních pět získá diplom :)

1. Od jaké značky preferuješ kosmetiku?
2. Používáš parfém nebo toaletku?
3. Nejoblíbenější barva?
4. Nosíš boty na podpatku?
5. Co chceš na diplom?


looklet - žena v kouři

8. ledna 2011 v 10:45 | Věruška |  ► Fashion

Cviky na břišní svaly

7. ledna 2011 v 20:33 | Věruška |  ► Já a moje wehementní
Sklapovačky jsou příšerný a sedy lehy mezi náma moc nefungujou. Co takhle si opravdu zpevnit břišní svaly? Nevím přesnej název těch cviků a ani na netu jsem nenašla vhodný obrázky, tak se to pokusím vysvětlit po lopatě a ten kdo má vůli to určitě zkusí :P 

Všechny tyto cviky jsou si hodně podobné :)

1. cvik

Sedněte si na zem, pokrčte nohy jakobyste chtěli dělat sedy-lehy, zakloňte záda mírně dozadu. Toto je výchozí poloha ve které byste měli cítit jak jsou břišní svaly "zantuné". Pokrčte ruce tak, jakobyste chtěli boxovat, ale lokty vytočte směrem ven. Nebudete boxovat (:D) ale takto se budete otáčet v pase a vytvářet jakýsi půl kruh. Opakujte 20x :)

2. cvik

Sedněte si do výchozí polohy. Budete dělat to samé jako při prvním cviku, ale, když se budete otáčet směrem do leva, zvednete současně pokrčenou pravou nohu a přitáhnete ji co nejblíž k bradě. Až se budete pasem otáčet doprava, přitáhnete levou nohu.

3. cvik

Sedněte si na zem a natáhněte nohy a zakloňte záda mírně dozadu. Stejně tak natáhněte ruce před sebe, spojte je a dlaně vytočte ven (jakobyste se chtěli protáhnout). Pravou nohu nejdříve přitáhnete k bradě, položíte na zem, pak si nataženou zvednete a zase položíte na zem. Opakujte. Poté, to samé na druhou nohu.

Musím Vám zaručit 100 procentní funkčnost těchto cviků a doufam, že to všichni pochopili :D. Tak sportu zdar :D


Nemám síluuuuu

7. ledna 2011 v 19:26 | Věruška |  ► Myšlenky na papíře ♀
Svět se bláznil. Učitelé tomu řikají "vylepšování známek před pololetním vysvědčením" pche, to tak! Já mám známky dobrý, ale když se mám naučit na každej den nejmín tři písemky ( jsem ve druháku na gymplu), tak si to tim akorát zkazit, jelikož se toho tolik prostě nenaučim :D !!

Asi ste si višmli, že se tu nic moc neděje, nic moc nepřidávám. Mám trochu problémy doma, tudíž pak ani nemám náladu na pc, chvíli to ještě potrvá..

Pište SB jak se máte a co škola? Taky Vás to tak vytáčí ? :D 

Konec prázdnin ?

5. ledna 2011 v 19:13 | Věruška |  ► Myšlenky na papíře ♀
Ještě pořád jsem se zřejmě nesrovnala s tím, že skončily prázdniny. Vstávání brzo ráno a bytí ve škole tolik hodin mě přivádí k šílenství. A navíc po tý děsný škole (:D) ještě na tréning, no hrůůza :D. Přišla na mě velká únava :D :(.

Jinak jsem dneska slyšela o prvních záplavách v zimě, bohužel si nepamatuju kde, ale ledový kry na řece ji hodně zvedly a zatopilo to nějakou vesničku :(. 

Taky tak milujete povánoční slevy? Já úplně moc, včera jsem jela do OC a všude červené nápisy SALE SALE SALE :D. A taky že jo. Koupila jsem si na jaro béžovej kabátek, zlevněnej z 1 300 na 500 :).

Jak se máte jinak vy? Hlavně SB teda :P ?Dita von Teese

3. ledna 2011 v 18:54 | Věruška |  ► Obrázky na téma
Je celkem dobrá v tom co dělá :Dhodnocení 0.7

3. ledna 2011 v 18:41 | Věruška |  Hodnotím blogy

První dojem: Blog vypadá dobře, fialová je moje oblíbená barva, ale je to takové stydlivé, chtělo by to větší odvaz. 9/10

Desing: Záhlaví je hezký, ale nemastný, neslaný, možná bych tam dala víc obrázků, kterí by kontrastovaly. Líbí se mi barevná sladěnost a nic není nikde navíc, je to úhledné a blog působí "čistě" :). Možná bych vytkla hodně světlé písmo, výraznější by se lépe četlo. 8/10.

Menu: Menu je úplně parádní, líbí se mi jak je to rozdělené na Navigation, Vote, Affs a další. Fakt nemám slov, je to dokonalé. 10/10

Návštěvonost: Našla jsem, že blog máš od srpna, což už je 5 měsíců a řekla bych, že za takovou dobu by mohla být návštěvnost vyšší. Je to o tom, jak moc se blogu věnuješ (jedna slečna mu věnuje každou volnou chvíli a za tři měsíce má už 10 000 lidí) a kolik máš SB. :) 7/10

Celkem jsi získala: 34/40

Ségra :)

3. ledna 2011 v 18:26 | Věruška |  moje fotky
gg

Tohle jsem já

3. ledna 2011 v 18:20 | Věruška |  ► Moje


Myšlenky..

3. ledna 2011 v 17:06 | Věruška |  ► Myšlenky na papíře ♀
VětVětšina z Vás šla dneska do školy po dlouhých prázdninách, já jsem ale zase byla na brigádě u táty v papírnictví. Myslela jsem si, že budu do 12 doma, jelikož už se tam jenom uklízelo, ale pak táta zjistil, že zapoměl zaměstancům rozdat kontrolovací papíry, což je prostě něco, co trvá strašně dlouho :(. Rozdal nám to a my museli zase běhat nahoru a dolů so skladů, abychom vše zkontrolovali. Odešla jsme v půl 4, ale ostatní tam jsou až do půl 6. Ale přežila jsem to, za ty tři dny co jsem tam dohromady byla dostanu necelý 2000, takže jsem spokojená :)

Miláček mi oznámil, že má tejden na to, udělat teoretickou část na ročníkovku (kterou měl mít mimochodem už asi před měsícem), jinak to s ním ten učitel přestane dělat a všichni ostatní jsou už zřejmě zabraný (a když Vám na ročníkovku nedohlíží profesor, většinou je to dost blbý a bud to neuděláte nebo máte sníženou známku). Takže se zřejmě celej tejden neuvidíme. Úděsný. Pako jedno :D.

Koukali jste na povánoční slevy? A koupili jste si už něco? Za peníze od Ježíška :P?


Facebook "bojkot"

3. ledna 2011 v 16:59 | Věruška |  ► Myšlenky na papíře ♀
Možná jste o tom už slyšeli, na fcb je jako událost bojkot. Což znamená, že zůčastnění se týden nepřihlásí na svůj účet. Zkusím to taky, ale nebudu to dodržovat na sto procent, jelikož s některými lidmi jsem v kontaktu jenom přes fcb, každý den se tam na pět minut podívám, jestli mi někdo nepsal něco důležitého a pak se zase odhlásím.

Jsem tam vždy večer cca od 5-10 hodin a je fakt, že tenhle čas mohu věnovat něčemu jinému. Přidám něco na blog, něco si přečtu, vyluštím křížovky, udělám jídlo, budu si hrát se svojí malou ségrou.. :). Tak uvidíme jestli to vydržím a jaké to bude :D.


Facebooková generace trpí absťáky jako narkomani, potvrdili vědci

2. ledna 2011 v 17:41 | Věruška |  Ze světa
Uživatelé internetových sociálních sítí, mobilních telefonů, stejně jako televizní diváci či posluchači rádií, trpí v momentu, kdy jsou od těchto médií odtrženi, stejnými symptomy jako lidé závislí na drogách. Tento již obecně diskutovaný fakt nyní potvrdily i vědecké výzkumy.


Ilustrační foto


Dnes 17:10 - Londýn

Informuje o tom Daily Telegraph. Vědci zkoumali dobrovolníky, kteří 24 hodin nesměli používat emaily, esemesky, Facebook ani Twitter. Pozorovali u nich v této době rozvíjející se symptomy typické pro kuřáky snažící se přestat s kouřením.
Někteří ze zkoumaných uvedli, že se cítili, jakoby procházeli šokovou terapií podobné pro narkomany léčící se ze závislosti. Jiní se nechali slyšet, že se cítili jako na dietě. Takový stav nyní vědci nazývají jako porucha nedostatku informací.
"Pozorujeme nejen psychologické symptomy, ale také fyzické," říká doktor Roman Gerodimos z britské sekce tohoto mezinárodního výzkumu.

Poznámky vypovídaly o pocitech izolace a úzkosti 

V rámci tohoto výzkumu nazvaného "Odpojeno" (v angličtině "Unplugged", což evokuje stejnojmenný styl koncertů některých rockových kapel či zpěváků hrajících jen akusticky bez elektřiny) strávili dobrovolníci na 12 univerzitách po celém světě 24 hodin bez internetu, iPodů, televize, rádia i novin. Mohli číst pouze knihy a volat z pevné linky.
Byli vyzváni k tomu, aby si vedli poznámky o svém stavu. Ty vypovídají o tom, že pociťovali stavy nervozity, úzkosti a izolace. Zkoumaní se často automaticky natahovali pro mobily, aniž by je u sebe měli.
"Ukázalo nám to, jak jsou nyní lidé závislí na svých technologiích," řekl Gerodimos. Když si však na svoji "odpojenost" někteří zvykli, začali podle vědců mnozí vnímat okolí daleko intenzivněji.


Můj názor: Nepíšou tu, jestli ty zkoumaný lidi někam zavřeli, nebo mohli žít normálně jako každej den :D. Já osobně bych byla trochu naštvaná, kdybych neměla mobil, protože bych byla furt na trní, co kdyby mi náhodou někdo volal, psal a něco potřeboval důležitýho. A navíc bych nevěděla kolik je hodin :D. Jinak na fcb asi závislá nejsem, pokud se zabavím. Např. když jsem byla na lyžáku, na dovolený, na táboře, prostě takhle někde, tak jsem potřebu přihlásit se na fcb vůbec nepociťovala. Když jsem doma, přes večer tam jsem, protože nevím co jinýho dělat. Ale dřív jsem si hodně četla, takže kdybych nebyla líná dojít si do knihovny, tak si asi taky čtu místo fcb. Ale zajímala by mě ta poslední věta, jak to funguje, když jsme bez všech médií, jak jako vnímáme okolí intenzivnějc. 


Výrobky Sephora

2. ledna 2011 v 17:25 | Věruška |  ► Zdraví a krása

Šumivá kostka do koupele

Čím je přípravek?
Šumivá kostka, která promění obyčejnou koupel na koupel ve voňavém mléce!
Jak působí?
Šumivá a voňavá kostka. Rozpouští se ve vodě, kterou obarví na bílo a jemně ji provoní. 
Koupel se tak stává skutečným rituálem a radostnou záležitostí, která připomíná Kleopatřiny koupele v mléce!

_______________________________________________________________

Zklidňující maska s vlákny fusio

Zklidňující maska s vlákny fusio
Pro okamžité uklidnění pokožky.
FUSIO-FIBRE je spojen s formulí bohatou na kyselinu hyaluronovou, kurkumu a regenerační rozmarín.
Tato maska intenzivně uklidňuje epiderm. Po 10 až 15 minutách, vmasírujte zbytek lehkou masáží.
____________________________________________________________

so hooked on Carmella

  
Úžasná dámská vůně. Plná citrusových akcentů grapefruitu, citrónu a rebarbory oslazených vanilkou a ozdobených jantarem a okvětními plátky pivoňky.

__________________________________________________________________

Darujte více než 180 barev v jediné paletě

  • 98 očních stínů,
  • 70 lesků na rty,
  • 6 očních linek,
  • 5 tužek na oči,
  • 3 tvářenky,
  • řasenka
  • kosmetické doplňky.
Vše uzavřené v elegantní paletě se zrcátkem. V podstatě máte neomezené možnosti, jak si vyhrát s líčením. Přání každé ženy, která se ráda líčí!
_____________________________________________________________________

Nic z těchto výrobků jsem nezkoušela. Ale během týdne zajdu pro tu šumivou kostku, moc se na to podle textu těším a dám vědět jestli to stojí za to :D. Jinak poslední položka mě opravdu dostala, na ofoiálních stránkách není cena, ale myslím, že když jsem tam byla, stálo to okolo litra. Ale je to fakt paradní hrozně bych to chtěla! :D

Francouzská hra lásky

2. ledna 2011 v 13:42 | Věruška |  ► Pro zábavu
Tak tohle se mi líbí :D

Hra funguje jako dokonalá předehra, na jejímž konci je nádherný sex! Je určena pro heterosexuální pár. Každé políčko má svůj úkol. Hra postupně graduje, protože úkoly, které musíte plnit, jsou čím dál tím víc erotičtější. Začíná to políbením ruky a přes hlazení různých míst a postupné svlékání se dostanete až k samotnému vrcholu - nebo spíše vyvrcholení.

Francouzská hra lásky

Drahé či levné ?

2. ledna 2011 v 12:57 | Věruška |  ► Fashion
Levá část - drahé, pravá část - levné. Pod obrázkem jsou dvě adresy. ze kterýcj jsou položky stažené.

.....
1. levá bota - v přepočtu za necelých 16 000 Kč
2. pravá bota - v přepočtu za 520 Kč

Design 0.2

2. ledna 2011 v 12:03 | Věruška |  ► (c) by me
Jak už jste si asi všichni stačili všimnout je tu "nový design". Víte, poslední půl rok, co blog mám, jsem strašně líná dělat složité designy, sice vypadají úžasně, ale mně se to bohužel fakt dělat nechce :D. Takže aspon takhle, je to o něco "složitější", než ten předchozí (jelikož tam je už aspon nějaký pozadí :D) a celkem se mi to líbí takže čůs.

.......................

looklet - party

1. ledna 2011 v 19:17 | Věruška |  ► FashionKrátké poselství pro rok 2011

1. ledna 2011 v 13:52 | Věruška |  Ze světa
Keira Knightley, Emma Watson a Scarlett Johansson

Nejlepší by bylo zavolat teď vašemu kadeřníkovi, protože v novém roce musí dlouhé copy pryč! Tyto tři sympatické herečky razí nový trend krátkých vlasů. Jako první si nechala vytvořit hvězda Harryho Pottera Emma Watson skřítkovský účes (pixie cut), potom ji následovaly Keira Knightley a Scarlet Johansson s krátkým mikádem. "Můj kadeřník se mě při každém stříhání ptá, jestli jsem si jistá", vypráví Emma se smíchem. Její matka také z jejího sestřihu nejak nadšená nebyla. "Ten účes z tebe novou Audrey Hepburn neudělá, miláčku".
Jak jsem oslavila Silvestr?

1. ledna 2011 v 13:36 | Věruška |  ► Já a moje wehementní
Jak jsem oslavila silvestr já? No byla to paráda :). Bylo nás cca 8 lidí u Pepy R., mimochodem, byl to docela Scary dům, všude hroznej bordel, lexikon kouzel, docela nám to nahánělo hrůzu :D.

V pět jsme jeli s Mišákem k němu, kde už byl i Víťa a pomohli jsme připravit spaní a vůbec všechno (pití, jídlo, hudbu). Okolo sedmý už dorazili všichni, tak jsme hráli Poker. Pěkně jsem obrala Miláčka o většinu jeho peněz, juchůů :D.